Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Priamo v centre Košíc sa nachádza oddychový wellness raj v penzióne Hradbová, kde sa už tešia na vašu návštevu.

32
Popis ponuky

Penzión Hradbová situovaný priamo v historicky najstaršej časti kráľovského mesta Košice ponúka celoročné ubytovanie v 24 izbách v príjemnom, tichom prostredí. Izby spĺňajú vyššie nároky na ubytovanie.

Penzión Hradbová Košice ponúka ubytovanie v 23izbách:

  • 2 jednoposteľové izby
  • 17 dvojposteľových izieb (s možnosťou prístelky)
  • 4 suity s možnosťou prístelok

Názov Hradbová dostal vďaka pôvodným hradbám, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkosti. Rekonštrukciou sa podarilo zladiť históriu s modernou súčasnosťou a izby zariadiť prakticky. Pôvodné murované steny zabezpečujú súkromie a nerušený pokoj.

Priestranné dvojposteľové izby niektoré vybavené klimatizáciou o rozlohe 20m2 poskytujú pre hostí väčší komfort vďaka priestrannosti a dvoch postelí. Sú vhodné pre dvojice, manželské páry alebo obchodných cestujúcich prichádzajúcich na viac nocí, resp. vyžadujúcich si väčší priestor. Na výber sú dvojposteľové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, s výhľadom do záhrady alebo tichej ulice.Všetky sú vybavené kávovým a čajovým servisom a niektoré izby sú vybavené aj kuchyn.kútom.

Kaviareň v priestoroch penziónu je prístupná aj pre širokú verejnosť ako miesto pre posedenie s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Vychutnať si pri ňom môžete dobrú kávu z bohatej ponuky, široký sortiment alko-nealko nápojov. Pre ubytovaných hostí sa tu podávajú aj bezplatné raňajky formou bufetových stolov. Hostia si môžu vybrať z bohatej ponuky studených a teplých jedál.

Už v staroveku vedeli, že psychickú a fyzickú únavu netreba podceňovať. Na očistu tela a ducha využívali blahodarné účinky pary, vody, uvoľňujúcich vôní a masáži. Storočiami overené procedúry nachádzajú uplatnenie aj v súčasnej modernej dobe. Nechajte sa preto rozmaznávať vo svete wellness, kde nájdete svoju vnútornú pohodu.

Vo wellness penzionu Hradbova nájdete všetky pôžitky na jednom mieste. Príďte si vychutnať relaxačnú masáž z rúk odborníka, objavte liečivé účinky sáun a zrelaxujte vo vírivej vani, či masážnej sprche. Svoju regeneráciu môžete zakončiť oddychom na vyhrievaných ležadlách.

Penzión Hradbová sa nachádza priamo v centre mesta, pár minút chôdze od pešej zóny, väčšiny historických a kultúrnych pamiatok, 500 m od železničnej i autobusovej stanice. Neďaleko sa nachádza trh s čerstvým ovocím a zeleninou, množstvo reštaurácií a obchodné centrá.

Po vstupe do budovy vás milo prekvapí krásna zelená záhrada v átriu, kde si môžete dopriať občerstvenie v príjemnom tichom prostredí s jazierkom.

V nevšednom prostredí s útulnou domácou atmosférou nájdete pohodlie, pokoj, relax i úslužný personál pripravený vyjsť v ústrety vašim požiadavkám a spríjemniť čas strávený v penzióne. Uzavreté parkovisko sa nachádza priamo pred penziónom a je monitorované kamerovým systémom.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
45
Práve prezerá 52 ľudí
50
Práve prezerá 39 ľudí
32