Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

D vitamín kvapky 50 ml, prispievajú k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Jednoduché dávkovanie – vítaná alternatíva k tabletkám.

Odporúčané dávkovanie

Dospelí a deti od 12 rokov – 2 kvapky denne. Dojčatá a deti do 12 rokov 1 – 2 kvapky denne. Kvapnite priamo na jazyk alebo pridajte do jedla alebo nápoja. Dojčatám naneste kvapku vitamínu prstom na vnútornú stranu líca.

Zloženie

  • 0,2 ml roztoku
  • Vitamín D (Cholekalciferol) 100 μg / 400 IU
  • Vitamín C 10mg

Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, po otvorení skladujte v chlade mimo, dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
4,40 €
7,33 €

Kúpené
104x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,40 €
7,33 €

Kúpené
104x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
23
13
13