Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Exkluzívna vianočná akcia “BLACK XMAS” - zažite skutočný strach v escape hre HOSTEL ROOM 2: ASYLUM. Adrenalínová a psycho escape hra.

50
Popis ponuky

Pokračovanie najväčšieho horror LARP teambuildingu v strednej EU! Teraz ešte vo väčšom a desivejšom prostredí. Až 19 tematických miestností v hre, unikátna temná industriálna atmosféra, napínavý scenár a samozrejme interaktívne postavy z hlbín samotnej temnoty čakajúce na vaše duše! Máte odvahu a schopnosť uspieť?

Video je motivačné a má vyjadriť atmosféru a ukážku hernej arény. Nepredstavuje priebeh hry!

Snažíš sa zotaviť zo svojho nedávneho úniku a staneš sa na základe odporúčania nemocnice novým klientom privátneho medicínskeho zariadenia. Dostal si pozvánku na vstupnú prehliadku a tak sa dostavíš na objednaný termín. Už pri vstupe ale zisťuješ, že tu niečo nesedí. Ponurá čakáreň, divný personál...

Pri pokuse o odchod však zistíš, že už nie je cesty späť a povinná prehliadka ťa neminie. Prichádza na teba rad a ty musíš vojsť do tmavej ambulancie, kde bude rozhodnuté na aké oddelenie budeš nedobrovolne odvedený. V tomto prípade však zvráteného chirurga nezaujímajú tvoje choré orgány, ale práve naopak! Tie zdravé!

Spolu s ostatnými pacientmi v čakárni sa podrobíte prehliadke a stávate sa väzňami hrôzostrašného ilegálneho zariadenia obchodujúceho s ľudskými orgánmi. Pekná tvár? Zdravé telo? Tento krát to bude to posledné čo práve chceš vlastniť – tvoje koleso osudu sa rozbieha znova! Podarí sa ti spolu s ostatnými utiecť než sa dostanete pod ostrý chladný skalpel? Bez vzájomnej spolupráce to však ani tento krát rozhodne nepôjde.

Tento krát to však bude náročnejšie, desivejšie a pamätaj – od dnes sa už porušovať pravidlá naozaj nevyplatí!

Hra HOSTEL ROOM 2: ASYLUM ponúka pokračovanie úspešnej horrorovej LARP hry, tento krát s tématikou ASYLUM (zvrátené nemocničné zariadenie). Zbrusu nové efekty a rekvizity, vynovený a zväčšený priestor - 7 nových miestností, profesionálne hollywoodske masky, náročné úlohy, intenzívnejší zážitok! Zdvíhame už vysoko nastavenú latku. Hra je silne horrorová a nevhodná pre slabé povahy a kardiakov. Ak však miluješ adrenalín, chceš prekonať strach a zistiť aké máš schopnosti pod rôznymi druhmi psychických tlakov, si na tom jedinom správnom mieste. Špeciálne efekty, až 19 miestností a samozrejme zbrusu nové temné záporné postavy sú aj naďalej zárukou exkluzívneho unikátneho zážitku pre teba a tvoju partiu!

*LARP (Live Action Role-Playing game) je označenie pre špecifický druh hier, ktoré sú založené na hraní rôznych rolí naživo. Každý hráč má pridelenú nejakú postavu a počas hry ju stvárňuje, podobne ako herci v divadle. Na rozdiel od divadla však hráči LARPu nehrajú primárne pre diváka, ale sami pre seba a svojich spoluhráčov.

Zabudni na kino, prejdi za plátno a prídi si zažiť svoj vlastný reálny thriller…

POZOR!

Hra nie je vhodná pre citlivé povahy a osoby náchylné na panické či úzkostné stavy. Každý svojou účasťou v hre potvrdzuje svoju zdravotnú spôsobilosť absolvovať adrenalínovú aktivitu a vstupuje do arény na vlastnú zodpovednosť.


Celý priestor je situovaný v starej továrni v srdci Bratislavy, nasýtenej unikátnou atmosférou, koncipovaný a navrhovaný do horrorovej tématiky. Je vybudovaný prevažne z recyklovaných materiálov ako palety, prebytky zo stavieb či nábytkových domov, čím spája ekológiu, recykláciu a design v jeden unikátny celok. Poskytuje tak neopakovateľný zážitok či už z pripravených hier, alebo vašich eventov či firemných večierkov.

Aktuálne pripravený priestor o rozlohe 2500 m2 je rozdelený na dve veľké časti a tou je oddychová kantína s barom (o kapacite až 300 ľudí) a herná aréna plná tematických hrôzostrašných miestností, bludísk, rekvizít, technických gadgetov a efektov. Hry sú obohatené o živé postavy (komparzistov), ktoré dodávajú aktivitám neopakovateľný adrenalínový zážitok! Priestor sa neustále rozširuje a pripravuje na nové témy, hry, aktivity a rekvizity, z ktorých sú zimomriavky zaručené!
66 €
132 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
66 €
132 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
70
65
13