Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vytvorte si svoje vlastné súkromné planetárium priamo vo svojej izbe s projektorom hviezdnej oblohy, ktorý premietne až 10 000 hviezd.

40
Popis ponuky

O zľave

Hviezdna obloha priamo u vás doma? Alebo romantické srdiečka všade po stenách či plávajúce ryby alebo roztomilé postavičky? Aj to je možne s projektorom Gizmos, ktorý vytvorí nádherne farebné divadlo priamo na strop a steny vášho bytu. Vytvoríte si tak príjemný romantický večer pri hviezdach či potešíte každé malé dieťa pri zaspávaní. Projektor stačí umiestniť do tmavej miestnosti a rázom vytvorí nevídanú svetelnú šou len pre vás. Simulátor si zamiluje naozaj každý!

Projektor funguje v 3 režimoch:

  • tlačidlo STAR premietne na steny hviezdy pomocou klasickej žltej LED diódy
  • tlačidlo LED aktivuje 3 striedajúce sa LED diódy zelenej, červenej a modrej farby, čím sa vytvorí nádherná blikajúca farbená nočná obloha
  • tlačidlo LED a STAR aktivujú obe, žltú LED diódu a farebné LED diódy

Neváhajte a vyberte si ten pravý projektor pre vás:

Model 1: Star Master

Vytvorte si vlastné planetárium vo vašej izbe s týmto projektorom, ktorý premietne až 10 000 hviezd, ktoré spolu vytvoria nádhernú hviezdnu oblohu len pre vás. Zároveň sa môže simulátor otáčať o 360° okolo svojej osi, čím sa vytvára stále nová a nová hviezdna scenária.

Model 2: Star Lover II

Romantický večer nemusí byť iba pri sviečkach. S projektorom vytvoríte po stenách izby srdiečka rôznych veľkostí a tvarov a text LOVE alebo I LOVE YOU. Romantickú atmosféru bude navodzovať aj nadpis I LOVE YOU! a veľké srdce s párikom dávajúcim si bozk, ktorý sa vytvorí na strope miestnosti.

Model 3: Star Lover III

Romantiku navodí aj projektor Star Lover III s motívom páru páriku jazdiaceho na bicykli a dávajúceho si darčeky a bozk.

Model 4: Star Lover IV

Ružový projektor Star Lover IV vytvorí tú pravú atmosféru.

Model 5: Ocean Master

Kvôli nádherné morskému divadlu plného rýb nemusíte chodiť len k moru či do akvária. Projektor Ocean vám ho vytvorí u vás doma! Rybky a delfíny na stenách izby potešia každého milovníka vodného svetu či deti pri zaspávaní.

Model 6: Constellation Master

Každú detskú izbu rozžiaria roztomilé postavičky predstavujúce jednotlivé hviezdne znamenia a žiariace hviezdičky. Žiadne dieťa sa už nebude tmy báť a zaspávanie bude rázom jednoduchšie.

Napájanie: 3× AA batérie (nie sú súčasťou balenia) alebo adaptér 4,5V (adaptér nie je súčasťou balenia)

Rozmery: priemer podstavy 11 cm, výška 12cm

Použité obrázky sú ilustračné
4,90 €
8,17 €

Kúpené
95x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,90 €
8,17 €

Kúpené
95x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
39
63
50