Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitajte v 3* hoteli Mikulášska chata a kochajte sa jedinečnou zachovanou tatranskou architektúrou z 1950. Pobyt s polpenziou a wellness.

44
Popis ponuky

Vitajte v 3* hoteli Mikulášska chata a kochajte sa jedinečnou zachovanou tatranskou architektúrou z roku 1950. Vďaka svojej výnimočnosti patrí do asociácie Historických hotelov Európy. Po prekročení jeho prahu sa na vlastné oči presvedčíte o atmosfére tohto nezvyčajného miesta, zažijete kombináciu horskej chaty a luxusného hotela, obklopí vás príjemné rodinnné prostredie a bodkou na záver bude nádherná okolitá príroda Nízkych Tatier.

Zavítajte do hotelového komplexu, kde môžete vymeniť kolobeh všedných dní za pokoj uprostred hôr, a kde si do sýta môžete užiť aktivity rôzneho druhu. Iba 850 m od hotela nájdete stredisko Jasná Nízke Tatry, kde si môžete dopriať kvalitnú lyžovačku. Vyberte sa na túry po tatranských kopcoch, vyskúšajte paragliding či simulátor voľného pádu alebo si odskočte do aquaparku, kde sa vybláznia nielen deti, ale aj dospelí. No a okrem takýchto zážitkov na vás čaká aj ten gastronomický – šéfkuchár vás zaručene „dostane“ svojimi dlhoročnými skúsenosťami priamo z Talianska.
73 €
130 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
73 €
130 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
Práve prezerá 42 ľudí
37
Práve prezerá 37 ľudí
50
23