Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Svetové nože, ktoré vás nesklamú. Vyrobené precíznym spôsobom z kvalitnej ocele s dôrazom na funkčnosť a zároveň aj dizajn.

35
Popis ponuky

Ka-Bar 4065

Ka-Bar 4065 je jednoduchý, funkčný, vysoko kvalitný nôž za veľmi dobrú cenu. Nôž sa dá ovládať jednou rukou, je ľahký a ideálny na každodenné nosenie. Svojimi rozmermi vôbec neprekáža pri nosení napríklad vo vrecku.

CRKT Zilla Tool Jr. Black Handle Black Finish CR9065K

Zilla-Tool™ Jr. bol navrhnutý dvojicou Launce Barber a Tom Stokes. Je to menšia verzia pôvodného Zilla-Toolu, ktorá je sa jednoduchšie nosí a zachováva si vysokú kvalitu pôvodnej verzie. 

Wenger nôž (turistický bez pílky)

Vysoko kvalitný turistický nôž od firmy Wenger - bez pílky.

Cold Steel HOLD OUT LARGE SERRATED EDGE, 11HLS

Tento nôž je navrhnutý podľa tzv. Čierneho noža (alebo v galštine Skean Dhu) dávnych škótskych bojovníkov. Používal sa ako úžitkový alebo záložný nôž a nosil sa pod rukávom, schovaný vo vnútri oblečenia. Bol tenký, špicatý a ľahký ako pierko.

Victorinox Swiss tool Spirit

Multifunkčný nôž so širokým použitím. Obsahuje až 27 funkcií. Victorinox Swiss tool Spirit Vám nahradí celú tašku s náradím. Dodáva sa s praktickým a štýlovým koženým puzdrom.

CRKT M21 Carson Folder Black G10 Handle Auto LAWKS. 4 1/4" closed

M21 Carson je zatvárací nôž so štandardným ostrím a poistkou typu linerlock. Strienky majú zdrsnený povrch, sú z tvrdeného eloxovaného hliníku 6061-T6 so sivou úpravou. Čepeľ je z nerezovej ocele typu 8Cr14, 58-59 HRC s obojstranným otváracím kolíkom pre palec a otváraním “Carson Flipper“. Vreckový klip. Samozrejme nôž má LAWKS systém (Lake and Walker Knife Safety system).

Nôž SKIPPER (jachting II.) ZC 111 mm 17FVX

Nôž vreckový SKIPPER - jachting II, ZC 111mm, 17FVX, modrý obsahuje: veľká uzatváracia čepeľ, skrutkovač Philips, rozväzovač uzlov, bodec, otvárak na konzervy s malým skrutkovačom, otvárak na fľaše s veľkým skrutkovačom, odstraňovač izolácie z drôtov, dierovač, výstružník, krúžok na kľúče, pinzeta, špáradlo, oranžová šnúrka, kliešte na drôt, nástroj na lemovanie drôtu, skrutkovač krížový .

ColdSteel MINI AK-47

Taktický zatvárací nôž AK-47 bol navrhnutý pre náročné použitie a jeho rukoväť je vyrobená z G10. Černená čepeľ s dutým výbrusom je vyrobená z nerezovej ocele kalená vo vákuu do teplôt hlboko pod nulou. AK-47 má všestranný vreckový klip a novo patentovaný kolíček pre otváranie palcom, ktorý má dvojitú funkciu. Umožňuje otvoriť nôž obyčajným vytiahnutím z vrecka, alebo ho môžeme použiť ako tradičný kolík pre otvorenie jednou rukou.

Kizlyar Stalker Zub

Stalker Zub je vysoko kvalitný lovecký nôž od firmy Kizlyar, s veľmi ostrými zúbkami na jednej strane čepele a s rúčkou Elastron s bezpečnou záštitou proti sklzu. K nožu je dodávané taktické, kožené puzdro s možnosťou uchytiť na opasok. Vhodný do extrémnych podmienok v prírode, pre zásahové jednotky, na bežné použitie.

Nôž vreckový ECONOMY, 8F, červený v kartóne

Nôž je dlhý 84mm a má 8 funkcií: veľká čepeľ, otvárač na fľaše, skrutkovač, sťahovač izolácie, krúžok na kľúče, špáradlo, pinzetka, otvárač na konzervy .

CRKT Black M16 Zytel. 4" closed linerlock

M16 od známeho nožiara Kita Carsona je stále jedna z najpopulárnejších sérií od CRKT, bolo teda len otázkou času, než začali vyrábať i EDC verziu so zytelovými črienkami. Boli tak vypočuté prosby o dostupnejší nôž, ktorému sa môže dať zabrať bez pocitu viny a ktorý vás nezruinuje, keď ho necháte váľať niekde na pracovisku, alebo ho stratíte pri splave rieky. Črienky tvorí zytel priskrutkovaný na oceľové príložky a čepeľ z AUS4 má nastaviteľnú tuhosť chodu. Oceľ AUS4 sa vyznačuje vysokým obsahom uhlíku a ideálny pomer húževnatosti a stability držania ostria a taktiež sa jednoducho brúsi. Pridajte ešte štandardný odnímateľný teflonom pokrytý klip a limitovanú doživotnú záruku a dostávate naozaj skvelý nôž za dobrú cenu. Verzia s černenou čepeľou a hladkým ostrím.

Nôž vreckový Victorynox Rescue Tool

Záchranársky nôž od Victorinoxu. Victorinox Rescue Tool je určený hasičom, záchranárom, bezpečnostným zložkám. Má dokopy až 14 funkcií.

ColdSteel RAJAH III

Cold Steel behom rokov urobil rôzne varianty nožov kukri, ale nikdy, až doteraz, tu nebolo kukri, ktoré by ste mohli nosiť vo vrecku. Andrew Demko navrhol zatváracie nože Rajah, aby boli dosť veľké a ťažké pre pocit pevného kukri noža. Široké, masívne čepele predstavujú najlepšie vlastnosti. Rukoväť má tie samé línie ako u pevného noža a ponúka tri rozdielne úchopy. Prvý, veľmi blízko k ostriu, kde môžete s čepeľou jemne pracovať. Druhý, uprostred pre optimálny výkon. A tretí, takmer na konci, kde máte k dispozícii maximálnu silu a váhu pre najlepšie sekanie. Vďaka klipu môžete nože Rajah nosiť ako akýkoľvek iný zatvárací nôž. Rajah III je kompaktnejšou a univerzálnejšou verziou svojich väčších bratov. vďaka čomu sa pohodlne nosí vo vrecku. Za svoju cenu ponúka skvelú vybavenosť pre tretie tisícročie vrátane vynikajúcej AUS-8A ocele, patentovanú TriAd poistku, kvalitnú a bezpečnú Grivory rukoväť a obojstranne použiteľný vreckový klip.

NSK Sterkh garda

Vreckový zatvárací nôž Dagestanskej firmy Kizlyar je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 65x13, která dosahuje tvrdosť 56-58 HRC. Strienky noža sú vyrobené z dreva Kaukazského orechu s presným vytvarovaním, ktoré príjemne padne do ruky. Ostrie noža je veľmi presne a jemne brúsené. Povrchová úprava noža je chrómovo lesklá. Nôž je obsahuje poistku proti nechcenému zavretiu.
29,90 €
46 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
46 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
64
77
65