Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si romantickú Viedeň s bufetovými raňajkami na streche hotela siete HB1, s výhľadom na zámok a záhrady Schönbrunn.

57
Popis ponuky

Romantický pobyt v hoteli siete HB1 len 400 metrov od zámku Schönbrunn vo Viedni.

Pobyt kúsok od Schönbrunnu. Foto: www.schoenbrunn.at

Ubytovanie

Hotel sa nachádza len 400 metrov od zámku Schönbrunn, ponúka 96 izieb s moderným dizajnom.

Obľúbený hotel HB1 Design & Budget sa nachádza priamo pri električkovej zastávke, z ktorej prestúpite na metro U3 a za 15 minút ste v centre mesta. K zámku Schönbrunn je to len pár minút pešo (400 metrov)

K vybaveniu patria talianske kožené postele s kvalitným roštovým rámom, matrac z pamäťovej peny, drevené podlahy a nábytok v ušľachtilom štýle.

Izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou, kúpeľňou so zážitkovým sprchovacím kútom, WC, veľkými zrkadlami, klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Raňajky s krásnym výhľadom

Z baru na streche a z niektorých izieb je výhľad na Schönbrunn i do kráľovských záhrad.

Na 6. poschodí hotela je strešný bar, ktorý ponúka fascinujúci panoramatický výhľad na záhrady Schönbrunnu, Gloriet a časti palácového komplexu. Tu sa podávajú skvelé raňajky formou bufetu.

Delikátne raňajky zahŕňajú: croissanty, údeniny, syry, čerstvé ovocie, ako aj rôzne druhy káv ako je espresso, latte macchiato a - samozrejme - Wiener Melange.

Pobyt len 400 metrov od zámku Schönbrunn vo Viedni

Zámok Schönbrunn s nádherným parkom bol obľúbeným sídlom cisárovnej "Sissi"

Spôsob rezervácie
  • Rezervácie mailom na rakusko@cenynande.sk, alebo cez rezervačný systém

  • Je potrebné zaslať čísla a kódy kupónov spolu s plánovaným termínom.
  • Zrušenie po potvrdení rezervácie nie je možné.

V okolí hotela je veľa reštaurácií a kaviarní, Hoffer, Lidl, Billa, Penny, obchody s oblečením a iné

  • Ak navštívite mesto s deťmi, možno vás zaujme Haus des Meeres - 11 poschodí akvárií a tropickej fauny a flóry s pekným panoramatickým výhľadom na mesto.
  • 10 minút od hotela sa nachádza Mariahilfer Straße s početnými možnosťami nákupov. Tu odporúčame navštíviť najväčší kostol Karlkirche, kde môžete vystúpiť až do výšky 70m.
  • Vo Viedni sa denne konajú koncerty a rôzne kultúrne podujatia.

  • Prekrásne sú aj historické pamiatky a nezabudnuteľná iste môže byť aj večera pri sviečkach s partnerom (mimo rámec kupónu).

Nevynechajte návštevu Gloriette. Vo vnútri sa nachádza kaviareň a môžete si tu vychutnať Sacherove torty a iné zákusky. Zo strechy je nádherný panoramatickývýhľad na rakúske hlavné mesto a jeho ďalšie atrakcie.

Okrem Hofburgu a Dómu svätého Štefana sa oplatí navštíviť Albertinu so svojimi významnými zbierkami výtvarného umenia, cisárske hrobky a španielsku jazdeckú školu. Foto: www.schoenbrunn.at

Navštívte aj palmový sklenník. Foto: www.schoenbrunn.at

Za super zábavou sa môžete vydať do Prátru a pozrieť si Viedeň z výšky obrieho kolesa. Foto: www.prater.at

TIP: večer môžete zájsť do Opery, Volkstheater alebo Burgstheater, kde pred začiatkom predstavení je šanca kúpiť lístky len za pár Eur. Pokiaľ navštívite Viedeň s deťmi, môže Vás zaujať Haus des Meeres – 11 poschodí akvárií a tropickej fauny a flóry.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

59
Práve prezerá 44 ľudí
44
Práve prezerá 35 ľudí
48
Práve prezerá 39 ľudí
52
Práve prezerá 47 ľudí