Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si romantickú Viedeň s bufetovými raňajkami na streche hotela siete HB1, s výhľadom na zámok a záhrady Schönbrunn.

57
Popis ponuky

Romantický pobyt v hoteli siete HB1 len 400 metrov od zámku Schönbrunn vo Viedni.

Pobyt kúsok od Schönbrunnu. Foto: www.schoenbrunn.at

Ubytovanie

Hotel sa nachádza len 400 metrov od zámku Schönbrunn, ponúka 96 izieb s moderným dizajnom.

Obľúbený hotel HB1 Design & Budget sa nachádza priamo pri električkovej zastávke, z ktorej prestúpite na metro U3 a za 15 minút ste v centre mesta. K zámku Schönbrunn je to len pár minút pešo (400 metrov)

K vybaveniu patria talianske kožené postele s kvalitným roštovým rámom, matrac z pamäťovej peny, drevené podlahy a nábytok v ušľachtilom štýle.

Izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou, kúpeľňou so zážitkovým sprchovacím kútom, WC, veľkými zrkadlami, klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Raňajky s krásnym výhľadom

Z baru na streche a z niektorých izieb je výhľad na Schönbrunn i do kráľovských záhrad.

Na 6. poschodí hotela je strešný bar, ktorý ponúka fascinujúci panoramatický výhľad na záhrady Schönbrunnu, Gloriet a časti palácového komplexu. Tu sa podávajú skvelé raňajky formou bufetu.

Delikátne raňajky zahŕňajú: croissanty, údeniny, syry, čerstvé ovocie, ako aj rôzne druhy káv ako je espresso, latte macchiato a - samozrejme - Wiener Melange.

Pobyt len 400 metrov od zámku Schönbrunn vo Viedni

Zámok Schönbrunn s nádherným parkom bol obľúbeným sídlom cisárovnej "Sissi"

Spôsob rezervácie
  • Rezervácie mailom na rakusko@cenynande.sk, alebo cez rezervačný systém

  • Je potrebné zaslať čísla a kódy kupónov spolu s plánovaným termínom.
  • Zrušenie po potvrdení rezervácie nie je možné.

V okolí hotela je veľa reštaurácií a kaviarní, Hoffer, Lidl, Billa, Penny, obchody s oblečením a iné

  • Ak navštívite mesto s deťmi, možno vás zaujme Haus des Meeres - 11 poschodí akvárií a tropickej fauny a flóry s pekným panoramatickým výhľadom na mesto.
  • 10 minút od hotela sa nachádza Mariahilfer Straße s početnými možnosťami nákupov. Tu odporúčame navštíviť najväčší kostol Karlkirche, kde môžete vystúpiť až do výšky 70m.
  • Vo Viedni sa denne konajú koncerty a rôzne kultúrne podujatia.

  • Prekrásne sú aj historické pamiatky a nezabudnuteľná iste môže byť aj večera pri sviečkach s partnerom (mimo rámec kupónu).

Nevynechajte návštevu Gloriette. Vo vnútri sa nachádza kaviareň a môžete si tu vychutnať Sacherove torty a iné zákusky. Zo strechy je nádherný panoramatickývýhľad na rakúske hlavné mesto a jeho ďalšie atrakcie.

Okrem Hofburgu a Dómu svätého Štefana sa oplatí navštíviť Albertinu so svojimi významnými zbierkami výtvarného umenia, cisárske hrobky a španielsku jazdeckú školu. Foto: www.schoenbrunn.at

Navštívte aj palmový sklenník. Foto: www.schoenbrunn.at

Za super zábavou sa môžete vydať do Prátru a pozrieť si Viedeň z výšky obrieho kolesa. Foto: www.prater.at

TIP: večer môžete zájsť do Opery, Volkstheater alebo Burgstheater, kde pred začiatkom predstavení je šanca kúpiť lístky len za pár Eur. Pokiaľ navštívite Viedeň s deťmi, môže Vás zaujať Haus des Meeres – 11 poschodí akvárií a tropickej fauny a flóry.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

47
57
59
37