Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chudnite zdravo a rýchlo – analýza tela, jedálniček na mieru a štartovací balík proteínovej diéty so šejkrami pre ľahkú prípravu jedál.

59
Popis ponuky

Prístroj InBODY 230 je špeciálne vyvinutý a upravený na analýzu telesných údajov našich klientov. Obsahuje jeden z najmodernejších softvérov na meranie vnútorného a vnútrobrušného tuku na svete. Čo všetko sa vďaka tomuto prístroju môžete o svojom tele dozvedieť?

 • Hmotnosť vášho tela

  Presnú hmotnosť vášho tela a pomer jeho jednotlivých častí. Hmotnosť kostí, kostrového svalstva, vnútorného i podkožného tuku v jednotlivých častiach tela a zadržanej vody vo vašom tele.
 • Vyváženosť postavy

  Vyváženosť postavy prostredníctvom presného segmentálneho určenia množstva svalstva a tuku v porovnávaných oblastiach a ich presne nameraných obvodov v cm. Využívané často po operáciách končatín, pri RHB procesoch napr.po cievnych príhodách, či po úrazoch.
 • Množstvo kostrového svalstva

  Presné množstvo kostrového svalstva a rozloženie segmentálnej svaloviny v horných i dolných končatinách ako aj v oblasti brucha.
 • To ocenia najmä športovci či ľudia po operáciách a úrazoch. Počas ich rehabilitačného procesu totiž monitorujeme objektívny nárast svalovej hmoty v končatinách, resp. diagnostikujeme presnú stratu svalstva v operovanej končatine s návrhom, ako rýchlo doplniť svalovú hmotu.
 • Množstvo tuku v organizme

  Presné množstvo podkožného, vnútorného a orgánového tuku v organizme a jeho rozloženie v kilogramoch i percentách. Z vyšetrenia podobného CT vyšetreniu je potom zrejmé, kde je tuk uložený. Či je uložený v podkoží alebo vnútri brucha okolo vnútorných orgánov ako pečeň, oblička či črevá. Na základe toho je následne možné určiť, či prítomný tuk predstavuje len kozmetický defekt alebo aj kardiovaskulárne riziko náhleho infarktu myokardu či iných kardiovaskulárnych ochorení.
 • Množstvo zadržanej vody

  Množstvo zadržanej vody v tele. Index retencie vody totiž pomáha lekárovi a nutričnému špecialistovi určiť skryté zadržiavanie vody v bunkách či mimo nich, a tým aj skrytú hormonálnu poruchu ako napr. blížiace sa klimaktérium.
 • Stanoví nutričnú diagnózu

  Presne stanoví tzv. nutričnú diagnózu. Určí množstvo minerálov a vápnika v tele a ich presné proporcionálne rozloženie. Monitorujeme aj množstvo a rozloženie proteínov a minerálov v kostiach a mimo nich. To je obzvlášť potrebné napr. v období osteoporózy, ktorá sa prejavuje u žien v období klimaktéria, ale aj u mladšej vekovej populácie vrátane mužov.
 • Odporučí príjem a výdaj energie

  Odporučí denný príjem kalórií a celkový potrebný výdaj energie. To výrazne napomôže stanoviť efektívny diétny program pre klienta, ktorý vypracuje nutričný špecialista nášho centra.
 • Objektívne zhodnotenie

  Určí, koľko kilogramov svalovej hmoty či tuku je pre vás potrebné zredukovať či pribrať a objektívne zhodnotí časť tela, ktorej sa to týka.

Po analýze tela prístrojom InBody je možné presne navrhnúť komplexnú liečbu obezity/nadváhy. Liečba je individuálne prispôsobená na mieru klienta, pričom kladieme dôraz na jej vysokú efektivitu a bezpečnosť pod odborným dohľadom. Prístrojom detailne meriame redukciu tuku z vnútorných orgánov ako pečeň, obličky a cievy. Zároveň sledujeme zlepšenie laboratórnych parametrov ako krvný cukor, krvný tlak, cholesterol a pečeňové testy.

Sumarizáciou nameraných údajov je špecialistovi navrhnutý optimálny cvičebný plán podľa vypočítaného výdaja energie pri ponúknutých druhoch športu. Plán je špecifický pre každého jednotlivca a závisí od nameraných parametrov minimálnej kalorickej potreby a iných zhodnotených ukazovateľov vášho tela. Prístroj zároveň určí aj stupeň telesnej zdatnosti klienta.

Počas obdobia chudnutia je klient pravidelne monitorovaný a meraný prístrojom tak, aby chudnutie prebiehalo želaným smerom a klient strácal len tuky, a nie svalovú hmotu. Týmto spôsobom sa vyhneme celulitíde a jo-jo efektu, ktoré sú najčastejším neželaným prejavom rôznych iných diét.

Počas proteínovej diéty Dr.Slim klienti konzumujú proteínové jedlá vynikajúcej kvality od najlepších francúzskych a belgických výrobcov. Produkty sú špeciálnymi technológiami zbavené tukov a cukrov, čo zabezpečuje vysokú vstrebateľnosť a využiteľnosť nutrične hodnotných bielkovín pre organizmus. Na rozdiel od iných diét tak dochádza približne už v tretí deň diéty k úplnej ochrane svalovej hmoty a zamedzeniu jej degradácie.

Za súčasnej nízkej hladiny cukrov nastáva metabolický stav tzv. „ketóza“. Pri ketóze sa štiepi pre potreby organizmu hlavne vnútorný viscerálny tuk. Ak je u klientov prítomný aj tuk v orgánoch, napr. v pečeni, tiež dochádza k jeho významnej redukcii. To môžeme objektivizovať aj zlepšenými laboratórnymi parametrami ako hladina cholesterolu a triglyceridov v krvi, či kyseliny močovej a krvného cukru.

Klienti výrazne strácajú tuk hlavne z oblasti brucha, čo sa markantne prejavuje na redukcii obvodu brucha ako aj iných častí tela.

Pri pravidelných bezplatných meraniach prístrojom InBody 230 sa sústredíme hlavne na to, aby sa súčasne zrýchľoval metabolizmus a spaľovanie, čím predchádzame neželanému jo-jo efektu. Vďaka tomu môžete po kompletnej strate vnútorného tuku jesť úplne normálnu stravu a už viac v budúcnosti nepriberať.
34,90 €
84,90 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
34,90 €
84,90 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
60
64