Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte krásy a pamiatky stovežatej Prahy. Pobyt pre dvoch s raňajkami na 3-4 dni v 3* hoteli Dalimil v Prahe na Žižkove.

21
Popis ponuky

Hotel sa nachádza v jednej z najmalebnejších časti Prahy - na Žižkove. Táto bohémska štvrť je plná nočného života, kaviarní, barov a reštaurácií. Žižkovania sú hrdí na to, že v ich štvrti je najviac krčmičiek a vinární na meter štvorcový v Európe. Žižkov je niekedy označovaný ako pražský Montmartre kvôli jeho architektonickým stavbám z XIX. a XX. storočia.

Hotel Dalimil ***

Hotel sa skladá z dvoch budov: budova A - 5 poschodí, budova B - 4 poschodia, ktoré sú prepojené pohodlnými chodbami, tvoriace vnútorné átrium. Hotel disponuje 53 komfortnými izbami a príjemnou priestrannou záhradkou. Kompletná rekonštrukcia hotela prebehla v roku 2006.

V cene máte zahrnuté raňajky pre 2 osoby v príjemnom prostredí reštaurácie

Raňajky formou bufetu v hotelovej reštaurácii denne od 7:00 do 10:00 h.

Novoootvorená reštaurácia hotela s vynikajúcou českou i medzinárodnou kuchyňou

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. V hoteli sú izby vybavené aj pre osoby so zdravotným postihnutím. Vzhľadom k tomu, že hotel je nefajčiarsky, pre fajčiarov slúži útulná záhradka s príjemným posedením, kde môžu stráviť teplý večer so šálkou kávy alebo pohárom dobrého vína.

  • Káblová Televízia s medzinárodnými programami
  • Telefón
  • Kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou
  • Fén
  • Osobný trezor
  • WI-FI zadarmo
  • Každodenné upratovanie izieb

Hoci sa hotel nachádza len 4 zastávky električkou od centra mesta, hostia si môžuprenajať auto alebo bicykel priamo v hoteli a vyraziť spoznávať Prahu a jej okolie. Bezpečné parkovanie za poplatok v tesnej blízkosti hotela.

Praha je obľúbenou turistickou destináciou

Hotel Dalimil *** sa teší na Vašu návštevu !
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
57
40