Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Z hotela rovno na Karlov most. S ubytovaním v hoteli Kampa Garden*** vám Praha bude ležať doslova pri nohách.

39
Popis ponuky

Trojhviezdičkový hotel Kampa Garden Superior sa nachádza v historickom centre Prahy na jednom z najkrajších mestských ostrovov sveta - na Kampe. Hotel je vďaka svojej atraktívnej polohe na Prahe 1, len pár krokov od významných pražských pamiatok ako je slávny Karlov Most, Pražský Hrad, Lichtenštejnský palác, Lennonova múr, kostol sv. Mikuláša a kostol Panny Márie Víťaznej.

Hotel Kampa Garden prešiel v roku 2011 dôkladnou rekonštrukciou. Vo svojej súčasnej podobe ponúka hotel pokojné ubytovanie v srdci Prahy. Hotel s celkovou kapacitou 35 izieb ponúka komfortné ubytovanie v 2 jednolôžkových izbách, 23 dvojlôžkových izbách, 5 nadštandardných dvojposteľových izbách, 2 rodinných apartmánoch, nových luxusných superior izbách a takisto 1 izba pre handicapovaných hostí. Z niektorých izieb sa vám naskytne unikátny výhľad na Karlov most alebo kanál Čertovka.

Hotelová teraska ponúka jedinečnú možnosť raňajkovať s výhľadom na mlynské koleso Velkopřevorského mlyna a kochať sa výhľadom záhrady Francúzskej ambasády.

Pamiatky z hotela máte doslova na skok. Vyrazte do ulíc.

  • Karlov most 100 metrov
  • Pražský hrad 800 metrov
  • Staromestské námestie 850 metrov
  • Václavské námestie 1,5 kilometru
  • Lanová dráha Petřín 450 metrov

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
26
53
44