Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Funkčný tréning je efektívna cesta k zdraviu a peknej postave. Prihláste sa na tréningy s Robom, Natáliou či Mirkom v komplexe Kraton.

51
Popis ponuky

Tréningy funkčná klasika s Robom, funkčná kočka s Natáliou, funkčný začiatok alebo klasika s Mirkom v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.

Kraton je telocvičňa určená pre funkčný tréning, je vybavená náradím a pomôckami na kompletné precvičenie celého tela. Funkčný tréning sa zameriava najmä na základne, tzv. funkčne cviky, ktoré posilňujú hlavne svalové partie spôsobom, aký obvykle využívame v bežnom živote. Okrem toho predchádza svalovým zraneniam, zvyšuje výkonnosť a silu, zlepšuje koordináciu, znižuje telesnú hmotnosť. Funkčný tréning je najefektívnejšia cesta k zdraviu a peknej postave. Na funkčný tréning sa prihláste prostredníctvom fb stránky Funkčné tréningy v Mlynskej doline alebo sa dohodnite priamo s inštruktormi SMS správou či telefonicky (telefónne čísla na inštruktorov nájdete v časti "kontakty").

Aktuálny harmonogram funkčných tréningov v prevádzke Kraton nájdete na facebooku – Funkčné tréningy v Mlynskej Doline

Popis tréningov:

FUNKČNÝ ZAČIATOK

tréning pre úplných začiatočníkov. Je zameraný na nácvik základných cvikov funkčného tréningu, na posilnenie hlavných svalových partií a na kvalitný strečing. Intenzita je stredná, účelom tréningu je najmä začať a naučiť sa správne vykonávať jednotlivé pohyby, a popritom si fajn zacvičiť. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút, dĺžka kurzu je individuálna (podľa odporúčania inštruktora a podľa vlastných pocitov).

FUNKČNÁ KLASIKA

tréning pre mierne pokročilých až pokročilých. Je zameraný na celkové zosilnenie, na formovanie postavy, na zvýšenie výkonnosti a na predchádzanie zraneniam. Intenzita je vyššia, využíva sa váha vlastného tela, kettlebally, medicinbally, TRX pásy, drepy s veľkou činkou a množstvo ďalšieho náradia a rôznych cvikov. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ INTENZITA

tréning pre pokročilých. Je zameraný na výrazné zvýšenie výkonnosti a posilnenie celého tela. Intenzita je vysoká, používa sa celé spektrum cvikov, ktoré umožňuje funkčný tréning. Tréning vyžaduje absolvovanie kurzov Funkčný začiatok a Funkčná klasika, alebo dlhodobú skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ KOČKA

tréning pre dievčatá. Je zameraný predovšetkým na formovanie problémových partií, ako nohy, zadok a brucho, na úpravu hmotnosti, a na celkové zosilnenie. Intenzita je vyššia až vysoká, využíva sa váha vlastného tela, ako aj rôzne náradie a celé spektrum cvikov funkčného tréningu. Vyžaduje absolvovanie kurzu Funkčný začiatok, alebo skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

Kontakty:

Robo: 0918 11 00 33

Naty: 0918 11 00 12

Mirko: 0907 56 23 44

alebo FB Funkčné tréningy v Mlynskej Doline
2,20 €
4,50 €

Kúpené
246x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,20 €
4,50 €

Kúpené
246x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
17
Práve prezerá 44 ľudí
17
50
Práve prezerá 43 ľudí