Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddýchnite si priamo pod vrcholmi zasnežených Beskýd. Zimná dovolenka s raňajkami, wellness a zľavou na skipass v Green Inn Hoteli****.

42
Popis ponuky

Vyrazte za zimnými radovánkami do krásneho horského údolia v Beskydách, kde vás čaká rozprávková dovolenka v 4* Green Inn Hoteli.

Hotel je umiestnený v srdci Golf & Ski Resortu Ostravice a ponúka krásny výhľad na Challenge Golf Course Ostravice, ovenčený mnohými oceneniami.

Komplex pozostáva z hlavnej budovy, tzv. klubu, v ktorom nájdete recepciu, reštauráciu, kongresové priestory, luxusné wellness a zo siedmich samostatných hotelových domov, v ktorých sa nachádzajú jednotlivé izby. Pri každom hotelovom dome je k dispozícii parkovisko a miestnosť pre uloženie golfových bagov, bicyklov či lyží.

Označenie Green v názve hotela nie je náhodné. Hotel svojou konštrukciou a inštalovanou technológií pre vykurovanie a ohrievanie vody spĺňa predpoklady nízkoenergetických domov.

Hotel ponúka celkom 36 priestranných izieb, štúdií a apartmánov vybavených prírodnými materiálmi, ktoré navodzujú pocit domáceho prostredia. Hotelové izby ponúkajú komfortný spôsob trávenia dovolenky aj organizovanie firemných pobytových akcií.

Izby sú usporiadané v jednotlivých domoch v dvoch nadzemných podlažiach a ubytovanie je členené do niekoľkých kategórií. Izba Comfort s balkónom - ide o priestrannú dvojlôžkovú izbu s oddeliteľnými posteľami a dvojsedačkou s možnosťou prístelky.

Príďte ochutnať beskydská kuchyňu! Reštaurácia kladie silný dôraz na využitie miestnych surovín a snaží sa produkovať sviežu a intenzívnu chuť s nezabudnuteľným kulinárskym zážitkom.

Vychutnajte si šťavnaté steaky, domáce dezerty aj krajové špeciality k pivu či vínu. Miesto s výhľadom na golfové ihrisko, alebo dominantný krb s príjemne hrejúcim ohňom.

S otvorením novej golfové klubovne v Ostravici sú k dispozícii aj nové wellness služby, ktoré môžete využívať neobmedzene.

 • Finská sauna
 • Cedrová bylinná sauna
 • Cedrová Bio sauna
 • Parní lázeň
 • Vonkajší masážny bazén
 • Thajské a klasické masáže

Prevádzková doba sauny a parného kúpeľa je denne od 10:00 - 22:00 h., vírivka od 15:00 - 22:00 h.

Ski areál Bílá je tvorený radom zjazdových tratí pre deti, začiatočníkov i pokročilých. Súčasťou areálu je Snowpark pre snowboarding, umiestnený na zjazdovke č. 5 v južnej časti areálu. Všetky zjazdovky sú umelo zasnežované technickým snehom. Niektoré zjazdovky sú vybavené aj umelým osvetlením, umožňujúcim kvalitné večerné lyžovanie.

Ski areál Mezivodí vám ponúkne štyri vleky, z toho jeden 50-metrový pre vašich najmenších. Lyžiarsky areál býva, v prípade potreby, zasnežovaný technickým snehom a je vybavený umelým osvetlením. Za dobrých snehových podmienok je pripravená tiež bežkárska stopa.

Dalšie skiareály v okolí:

 • SKI Areál - U Sachovy studánky v Beskydách
 • Ski areál Pustevny
 • Ski centrum Kohútka
 • Ski areál Skiareál Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica

Na svoje si prídu aj nadšenci bežeckého lyžovania, ktorí si užijú prekrásne výhľady a dobre upravované trasy naprieč očarujúcou beskydskou prírodou.

Pár tipov na trasy:

 • Trasa č. 1 (červený okruh) Bílá - Staré Hamry – Bílá, dĺžka trasy je 33,2 km
 • Trasa č. 2 (modrý okruh) Bílá - Mezivodí – Bílá, dĺžka trasy je 19,8 km
 • Trasa č. 3 (zelená trasa) Bílá - Samčanka - Kozí hřbety - Bílá
 • Trasa č. 4 (oranžová trasa) Bílá (horná stanica lanovky) - Sedlo pod Bobkem - Bumbálka - Bílá (parkovisko)

www.ostravice-golf.cz
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21