Dobi pevnosť, získaj vlajku a vyhraj! Skvelý adrenalínový zážitok - 2 hodiny indoor airsoftu s komplet výstrojom a 400 guľôčkami.

WarlordsBratislava
Bez recenzie
Popis ponuky
Dobi pevnosť, získaj vlajku a vyhraj! Nové priestory s novými prekážkami a novými zbraňami. Benefit navyše je veľká oddychová miestnosť, kde je kalčeto a ping-pong. Plusom sú tiež pánske aj dámske sprchy, takže po hre nemusíte hneď utekať domov.

Warlords ponúka plne vykurovanú a osvetlenú halu v Bratislave, blízko Račianskeho mýta, s možnosťou hrať 24 hodín denne na vysokej úrovni.

Warlords ako jediný na západnom Slovensku prevádzkuje Indoor paintball v plne osvetlenej a perfektne dostupnej hale. Plný servis, občerstvenie, toalety, sprchy, celoročná prevádzka a dostupnosť autom je samozrejmosťou.

Na ihrisku nájdete okrem stabilného prostredia aj veľké množstvo prekážok, ako sú napríklad pevnosti a skryté miestnosti, zaparkované autá. Kvalitné vybavenie a profesionálny prístup personálu je zárukou bezpečnej akcie.

Odporučenia usporiadateľa: Pevná obuv, kontaktné šošovky namiesto okuliarov (poskytnuté masky sú bez problémov kombinovateľné s okuliarmi).

Možnosť posedenia a občerstvenia na mieste v oddychovej zóne - v ponuke sú balené nápoje rôznych druhov, ochutené a neochutené vody, rôzne energy nápoje.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
56x
Vyprší:
o 2 h.
Poskytuje:


9,99 €
18 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať