Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dobi pevnosť, získaj vlajku a vyhraj! Skvelý adrenalínový zážitok - 2 hodiny indoor airsoftu s komplet výstrojom a 400 guľôčkami.

Warlords
0 / 5
45
Popis ponuky

Dobi pevnosť, získaj vlajku a vyhraj! Nové priestory s novými prekážkami a novými zbraňami. Benefit navyše je veľká oddychová miestnosť, kde je kalčeto a ping-pong. Plusom sú tiež pánske aj dámske sprchy, takže po hre nemusíte hneď utekať domov.

Warlords ponúka plne vykurovanú a osvetlenú halu v Bratislave, blízko Račianskeho mýta, s možnosťou hrať 24 hodín denne na vysokej úrovni.

Warlords ako jediný na západnom Slovensku prevádzkuje Indoor paintball v plne osvetlenej a perfektne dostupnej hale. Plný servis, občerstvenie, toalety, sprchy, celoročná prevádzka a dostupnosť autom je samozrejmosťou.

Na ihrisku nájdete okrem stabilného prostredia aj veľké množstvo prekážok, ako sú napríklad pevnosti a skryté miestnosti, zaparkované autá. Kvalitné vybavenie a profesionálny prístup personálu je zárukou bezpečnej akcie.

Odporučenia usporiadateľa: Pevná obuv, kontaktné šošovky namiesto okuliarov (poskytnuté masky sú bez problémov kombinovateľné s okuliarmi).

Možnosť posedenia a občerstvenia na mieste v oddychovej zóne - v ponuke sú balené nápoje rôznych druhov, ochutené a neochutené vody, rôzne energy nápoje.
9,99 €
18 €

Kúpené
56x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,99 €
18 €

Kúpené
56x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
17
Práve prezerá 38 ľudí
65
26