Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chudnúť neznamená vždy len obmedzovať sa. Nízkokalorické bezlepkové cestoviny a ryža Slim Pasta® alebo Slim Rice®.

BSL S.R.O.
0 / 5
23
Popis ponuky

Slim Pasta cestoviny sú vyrobené z unikátnej kombinácie ovosnej vlákniny a múky z rastliny konjak, nie sú len ideálnou nízkokalorickou potravinou pre každého, kto chce schudnúť. Jedná sa aj o vynikajúcu súčasť stravy pre diabetikov, celiatikov, či vegetariánov.

Žiaden tuk, cukor a soľ znamená, že Slim Pasta nepodráždi žlčník, pankreas a tráviace orgány ako celok. Vysoký podiel vlákniny má blahodárny vplyv na črevá, kardiovaskulárny systém a prispieva k detoxikácii organizmu.

Nie je známy žiaden zdravotný stav, v ktorom by bola Slim Pasta kontraindikovaná (samozrejme, pokiaľ nie ste alergickí na niektorú z jej zložiek, čo nie je obvyklé). Celkovo sa teda jedná a mimoriadne bezpečné a zdravé nízkokalorické jedlo, ktoré poskytuje množstvo výhod a žiadne nevýhody.

Výrobky Slim Pasta prispievajú k chudnutiu hneď niekoľkými spôsobmi:

1. Minimum kalórií

Konjaková múka a ovosná vláknina, z ktorých sú naše cestoviny vyrobené, poskytujú len minimum kalórií (konkrétne 21 kcal na 100 gramov v porovnaní s 350 kcal pre bežné cestoviny).

2. Obsah glukomananu

Konjak (ázijská rastlina, z ktorej je Slim Pasta vyrobená) je jediným zdrojom glukomananu s výnimkou ďalšej exotickej rastliny, salepu. Glukomanan je látka, ktorá podĺa niekoľkých vedeckých štúdií pomáha chudnutiu.

100 gramov Slim Pasta obsahuje 3 gramy glukomananu, čo je presne dávka, s ktorou štúdie pracovali.

3. Pocit sýtosti

Bežná porcia Slim Pasta vás zasýti. Jednak preto, že objemovo odpovedá normálnemu jedlu, ale aj vďaka špecifickým vlastnostiam glukomananu.

4. Vláknina

Slim Pasta obsahuje takmer výhradne vlákninu, ktorá prečisťuje črevá a celkovo napomáha predchádzať mnohým ochoreniam. Strava s vysokým obsahom vlákniny sama o sebe napomáha chudnutiu.

Slim noodles

Slim pasta fettuccine

Slim pasta penne

Slim pasta spaghetti

Slim rice

Otvorte balenie Slim Noodles®, nechajte odkvapkať a prepláchnite 2-3 krát pod tečúcou vodou. Varte 2-3 minúty vo vriacej vode alebo zohrejte 1 minútu v mikrovlnnej rúre. Potom už len stačí pridať obľúbenú omáčku, mäso alebo zeleninu, alebo ich môžte pridať do polievky.

Zloženie

 • voda
 • konjac múka
 • ovsená vláknina (4,4 %)
 • regulátor kyslosti: hydroxid vápenatý
 • farbivo: oxid titaničitý

Nutričné hodnoty na 100 g

 • Energetická hodnota 32 kJ/9 kcal
 • Tuky 0 g
 • Sacharidy 0 g
 • Bielkoviny 0,2 g
 • Vláknina 4 g
 • Sodík 0 g

2,29 €
2,99 €

Kúpené
29x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,29 €
2,99 €

Kúpené
29x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
75
23
13