Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zbavte sa bolesti chrbta Pamäťový vankúš na sedenie Forever Comfy

40
Popis ponuky

Pohodlné sedenie

Určite to poznáte aj vy! Z celodenného sedenia vás bolí celý chrbát, krčná chrbtica, zadok a dokonca môže bolieť aj hlava. Príčinou týchto problémov môže býva najčastejšie zlé držanie tela pri sedení. A pritom riešenie týchto problémov je tak jednoduché! Stačí použiť mäkký vankúš z pamäťovej peny Forever Comfy, s ktorým bude sedenie oveľa príjemnejšie a bez následnej bolesti.

Tajomstvo vankúša

Tajomstvo vankúša sa ukrýva v jeho ergonomicky navrhnutom prevedení. Vankúš totiž namiesto len 1 výplne obsahuje až 3 vrstvy výplne, ktoré zabezpečujú ten najvyšší komfort pri sedení! V strede vankúša sa nachádza gélové jadro, poskytujúce podporu telu, ktoré je z oboch strán obklopené hustou penovou výplňou. Táto kombinácia zabezpečuje, že sa vankúš presne vytvaruje podľa toho, ako si naň sadnete.

Vankúš je z vonku chránený obliečkou, ktorá je kombináciou ovčej vlny a bavlny. Vďaka zipsu si obliečku budete môcť kedykoľvek dať dole a vyprať. Keďže je vankúš nerozmerný a ľahký, môžete si ho vziať so sebou kedykoľvek a kdekoľvek! Do auta alebo kancelárie, na kuchynské stoličky či lavičky v záhrade, vankúš Forever Comfy vám vždy spríjemní sedenie!

Použité obrázky sú ilustračné
11,98 €
19,97 €

Kúpené
17x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,98 €
19,97 €

Kúpené
17x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
58
67
24