Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Žiarivý úsmev vďaka dentálnej hygiene alebo bieleniu zubov. Investícia do vašich zubov je jednou z tých, ktoré sa naozaj oplatia.

NatureDENT
0 / 5
31
Popis ponuky

Jedným zo základných predpokladov zdravej ústnej dutiny a tým aj celého organizmu je dentálna hygiena.

Dentálnu hygienu poznáme:

  1. individuálnu – pri ktorej máte starostlivosť o váš chrup vo vlastných rukách
  2. profesionálnu - u nás, odborníkov, pripravených pomôcť


Samozrejme to, ako sa o váš chrup staráte doma sa zväčša odzrkadlí na následnej úrovni poskytovanej profesionálnej hygieny. Niekedy však kondíciu ústnej dutiny ovplyvňuje široký rad iných faktorov.

Na to, aby sme udržali vaše zuby i ďasná zdravé a úsmev biely, je potrebná pravidelná profesionálna hygiena a to spravidla raz za 6 mesiacov.

  • Odstránenie zubného kameňa profesionálnym a šetrným ultrazvukom
  • Airflow = pieskovanie zubov - moderný a účinný spôsob leštenia zubov za pomoci kombinovaného prúdu vody a jemného prášku, ktorý odstráni aj tie najmenšie nečistoty (nánosy z kávy, čaju, cigariet, červeného vína.. ) aj v najmenej dostupných miestach
  • Ukážka intraorálnou kamerou (v prípade potreby, ak má pacient problémové časti )
  • Poradenstvo pre domácu hygienu

Zdravie a krása úsmevu idú odjakživa ruka v ruke. Bielenie je neodmysliteľnou súčasťou skrášľovania zubov.

Počas približne hodinového sedenia vám nanesú ochrannú pastu na ďasná a špeciálny bieliaci gél na zuby, ktorý aktivujú svetlom lampy Radii plus. Celá procedúra je veľmi pohodlná a nenáročná, pretože samotné svietenie prebieha v troch 8 minútových intervaloch. V závere na vaše zúbky aplikujú remineralizačnú a desenzibilizačnú pastu. Poučia vás a poradia vám, ako sa o vybielené zuby starať, aby bol efekt čo najtrvácnejší.

Pred samotným bielením je potrebné vyšetrenie, ktoré určí, do akej miery ste pripravený na túto procedúru. Nevyhnutnou podmienkou pre začatie bielenia zubov je absolvovaná dentálna hygiena.

Naturdent je súkromná zubná ambulancia novej generácie. Ich filozofiou je dbať na zdravie ústnej dutiny ako celku, hľadať a eliminovať príčiny problémov, odstraňovať ložiská rôznych infekcií. Sú presvedčení, že vitalita vášho organizmu je úzko spojená s kondíciou ústnej dutiny. O vaše zdravie sa postarajú dôkladne a poctivo s použitím najmodernejších technológii. Profesionálny prístup k liečbe sa tu snúbi s jej neboľavým priebehom a vysokou úrovňou estetickej práce.
19,90 €
29 €

Kúpené
213x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
29 €

Kúpené
213x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
60
50