Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nájdite spolu s vašou láskou rovnováhu pri originálnej ajurvédskej masáži a zistíte, že byť zdraví a šťastní je úplne jednoduché.

50
Popis ponuky

Vstúpte do raja harmónie tela a duše a objavte silu ajurvédskej medicíny na vlastnej koži. AYUR GANESH je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnú ajurvédsku medicínu a vy máte teraz možnosť absolvovať ich originálnu masáž pod rukami skúsených terapeutov za výbornú cenu. Oddajte sa liečivým účinkom a krásne zrelaxujte počas hodinovej masáže podľa výberu.

Ajurvédska celotelová olejová masáž Abhyangham – 60 min

Ide o masáž celého tela, vykonáva ju terapeut / terapeutka, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z najväčších ajurvédskych centier na juhu Indie. Masáž je relaxačná, liečivá a detoxikačná. Pomáha zlepšovať krvný obeh, metabolizmus, lymfatický systém, upravuje cholesterol, odbúrava stres a psychické napätie, ideálna na celkové uvoľnenie svalstva, pomáha odstraňovať bolesti svalov, kĺbov a stuhnutého svalstva. Masáž je vykonávaná teplým liečivým prírodným olejom a trvá 60 minút.

  • Prvé ayurvédske medicínske centrum Ayur Ganesh funguje pod vedením ayurvédskeho medicínskeho špecialistu a jeho tímu vyškolených terapeutov.
  • Centrum sa špecializuje na ajurvédsku medicínu starú 5 000 rokov a je uznávanú Svetovou zdravotníckou organizáciou.
  • Počas svojho niekoľkoročného pôsobenia dokázala pomôcť mnohým ľuďom, u ktorých zlyhávala klasická medicína.
  • Personál tvorí ajurvédsky lekár Dr. Robin Raju a terapeuti z Indie, ktorí majú dlhoročnú prax v najväčších ajurvédskych centrách na juhu Indie.
  • Centrum sa nachádza v centre Bratislavy a pre zákazníkov je možnosť bezplatného parkovania priamo pred centrom, kde majú zákazníci vyhradené parkovacie miesta (vjazd cez rampu zo Žilinskej ulice oproti lekárni)
  • Príjemné, exkluzívne prostredie dýchajúce Indiou
  • Masáže sú nielen relaxačné, ale tiež liečivé a detoxikačné
  • Ajurvédska medicína rieši telo ako celok – t.j. dušu a telo. Základom je odstrániť príčinu, prečo sa choroba tvorí, nie len utlmovať symptómy, bolesť.

59 €
118 €

Kúpené
56x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
118 €

Kúpené
56x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
36
40
23