Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Životná forma - jeden z najkomplexnejších online vzdelávacích programov, s ktorým dosiahnete VAŠU životnú formu.

73
Popis ponuky

Chcete schudnúť, vylepšiť si postavu aj kondíciu? Chcete mať prehľad o najdôležitejších zásadách zdravého životného štýlu? Online kurz Životná forma je zrejme najkomplexnejší online vzdelávací kurz v oblasti zdravého životného štýlu, stravovania a cvičenia na Slovenskom internete.

Pomôže ľuďom pochopiť, ako sa majú stravovať na základe fyziologických poznatkov a nie mainstreamových médií a pseudocelebrít. Ďalej ich učí ako si správne spraviť sebadiagnostiku, ako správne trénovať a cvičiť, ak sa chcú kondične zlepšiť, ale aj ak chcú schudnúť. Opäť všetko vytvorené na základe fungovania tela. Učí o tom, ako funguje náš metabolizmus a ako sa správa v rôznych situáciách. Taktiež v ňom nájdu rôzne tipy a rady na zdravší životný štýl a do psychológie chudnutia.

Zo skúseností vyplýva, že ľudia, ktorí pochopia základy fungovania tela a naučia sa ako správne jesť a trénovať, dosahujú lepšie výsledky ako tí, ktorí sú len pasívni a myslia si, že stačí prísť 1-2 krát do týždňa k trénerovi na tréning.

Naučíš sa, ako sledovať a vyhodnocovať tvoj progres aby si vedel, kam a ako rýchlo sa posúvaš. Okrem toho sa dozvieš aj to, ako funguje metabolizmus a aké sú základné zložky potravy. Vysvetlím ti aj to, čo by sa mal jesť, aby si získal lepšiu kondíciu a krajšie telo. Vďaka 7-ročnej praxi ti môžem poskytnúť skvelé tipy na zlepšenie životosprávy, poradím ti ako efektívne trénovať a dosiahnuť vytúžený cieľ.

Sledovať svoj progres

Vysvetlím ti presné metódy, akými by si mal sledovať svoj progres či už pri chudnutí alebo zlepšovaní kondície.

Čo by si mal jesť a čomu sa radšej vyhnúť

Pre tvoju životnú formu je strava mimoriadne dôležitá a preto ti vysvetlím základné princípy efektívneho stravovania. Samozrejme ti vysvetlím ako funguje metabolizmus, upravíme stravu a ozrejmím ti čo by si mal jesť a čo nie.

Ako efektívne trénovať

Aby mal tréning naozaj zmysel, musí byť efektívny. Lenže veľa ľudí sa v tejto problematike ťažko orientuje a tak ťa v kurze naučím, ako trénovať efektívne. Vďaka tomu dokážeš zlepšiť svoju kondíciu a budeš opäť o krok bližšie k svojej životnej forme.

Ako schudnúť aj bez cvičenia

Nie každý má dosť času a chuti trénovať, preto ťa naučím ako zhodiť zopár kíl aj bez cvičenia. Zlepšiť svoj životný štýl a schudnúť sa dá aj bez toho, aby musel tráviť čas na tréningu.

Pozerám sa spätne na tých skoro 10 mesiacov, čo s Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Slová, ktoré hovoril na začiatku, že je rozumné chudnúť 1-2kg mesačne, že je potrebná vyvážená strava so zníženým obsahom cukrov a veľkým podielom zeleniny a rozumným podielom zdravých tukov spolu s vhodným naštartovaním metabolizmu boli pravdivé a fungujú. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. Vždy som odchádzala z tréningu spotená a „zničená“ ale na druhej strane vďaka backroll valcu a uvoľňovacím cvičeniam bez vážnej „svalovice“ a napodiv nabitá energiou. Je neuveriteľné, koľko toho viete o správnych a rôznorodých druhoch cvičenia s náradím, aj s vlastnou váhou. Okrem toho Ste určitým spôsobom aj psychológ a kamarát, ktorý vie povzbudiť a motivovať človeka ísť na tú „správnu“ hranicu svojich síl a neublížiť si. Verím, že spolu ešte dokážeme posunúť aj moje hranice a teším sa na ďalšie tréningy.

Dita Sirotová, majiteľka spol. WBI

Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.

Michal Široký, šéf marketingu Rigips, bežec

Ahoj, len v skratke, ze dakujeme- mame novy osobacik so Shelby na 5km a v take tempo som zatial nedufala ani v najtajnejsom sne- 21:53min 4:22min/km- DAKUJEM ale makame dalej este to potrebujem stiahnut dole

Magdaléna Tulejová, Bežkyňa

S Michalom cvicim uz vyse polroka a som velmi spokojna, ze som na neho natrafila:-) Je velmi trpezlivy, vnimavy, ochotny vysvetlit cvik i viackrat, aj nazorne predviest. Vie ma spravne vyhecovat, najma ked uz myslim, ze meliem z poslednych sil… Je vzdy pripraveny na nase cvicenia, nestriela cviky “z brucha”, priebezne mi obmiena treningovy plan podla toho kam sa chceme posunut. Ked cvicime – sustredime sa na cvicenie, ked je pauza – aj si pokecame, lebo vsaj aj to my baby potrebujeme:-) Misko je proste Pan trener!

Katka Mandlová, WSIA, manažérka
49,90 €
185 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49,90 €
185 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
85
65
26
Práve prezerá 42 ľudí