Naučte sa, ako vyberať farby, rozmiestňovať nábytok či zútulniť priestor. Víkendový či 1-dňový kurz interiérového dizajnu v ALFA Education.

Popis ponuky
Chceli by ste sa zorientovať v tvorbe interiérov? Chystáte sa rekonštruovať svoje bývanie? Neviete si dať rady pri výbere materiálu, farieb? Neviete správne rozmiestniť a usporiadať nábytok? Chýbajú vám technické zdatnosti a potrebujete pomoc?

Škola interiérového dizajnu vám ponúka 2-dňový workshop Ako na prerábku, počas ktorého spoznáte nové možnosti, ako dať vášmu bývaniu novú tvár. Workshop je určený pre všetkých, ktorí sa chystajú na rekonštrukciu svojho bývania.

Obsah kurzu: Hlavné zásady navrhovania interiérov, dispozičné riešenie usporiadania bytu, nahliadnutie do noriem v spojení s návrhom rekonštrukcie reálneho bytu. Správne vnímanie priestoru, pojem koncept, orientácia v cenách dodávateľov, výrobcov.

Naučíte sa, ako správne vnímať interiér, budete mať možnosť pracovať s reálnymi vzorkami a listovať v katalógoch zahraničných dizajnérskych firiem, spoznávať nové možnosti bývania a tvoriť vlastné nápady v réžii so skúseným architektom.

1.deň

09:00-09:30 Privítanie, zoznámenie

09:30-12:00 Úvod k téme, ustálenie pojmov, zónovanie obytného priestoru, 3 menšie cvičenia

12:00-12:30 Obedná prestávka

12:30-16:00 Stavebná časť interiéru, osvetlenie, farby a materiály v interiéry

16:00-18:00 Cvičenie – projekt, diskusia

2.deň

09:00-12:00 Miestnosti v byte – hygienické priestory, kuchyňa

12:00-12:30 Obedná prestávka

12:30-16:00 Miestnosti v byte – spálňa, detská izba, obývačka, šatník, pracovňa

16:00-17:00 Práca na projektoch

17:00-17:30 Vyhodnotenie projektov, diskusia, odovzdávanie Certifikátov

V rámci kurzu vám bude poskytnutý ucelený študijný materiál, materiály k práci na projektoch, rysovacie potreby, ceruzky, fixky, papiere a pod., vzorky materiálov, katalógy + malé občerstvenie.

V akom štýle plánujete zariadiť interiér svojho nového bytu alebo domu? Máte radi tradície, milujete retro alebo radšej siahnete po ultramodernom štýle? Neviete čo s čím kombinovať? Nemáte jasno v štýloch? Čo to vlastne štýl je? Ako si nakoniec vlastne so štýlom svojho interiéru poradiť?

Na jednodňovom workshope Atmosféra a štýl interiéru získate stručný a praktický prehľad o historickom vývoji interiérových štýlov, zorientujete sa v problematike. Naučíte sa základné informácie o prvkoch, ktoré ovplyvňujú celkový štýl a atmosféru interiéru.

Vidiecky, glamour, škandinávsky, rustikálny, moderný, retro, ArtDeco, eklektický, prírodný... Nevyznáte sa? Začnite teda tým, že si ujasníte, aký štýl interiéru je vám najbližší.

Kurz je určený všetkým, ktorí sa zaujímajú o interiérový dizajn, bývanie. Radi uvítajú aj tých, ktorí premýšľajú o vylepšení vlastného bývania a doteraz nemali jasno v tom, ktorý štýl by im vyhovoval.

www.alfaedu.sk
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
13x
Vyprší:
o 12 h.
Poskytuje:


59,90 €
110 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať