Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si luxusný 4* wellness pobyt v hlavnom meste Českej republiky a spojte tak dokonalý oddych so spoznávaním stovežatej metropoly.

Popis ponuky

Užite si luxusný 4* wellness pobyt v hlavnom meste Českej republiky a spojte tak dokonalý oddych so spoznávaním jedinečných zákutí tejto stovežatej metropoly. Nechajte sa okúzliť jej bohatou históriou, krásnym historickým centrom či architektúrou, ale tiež bohatým kultúrnym a spoločenským životom.

Hotel Don Giovanni je situovaný vo štvrti Vinohrady a má vynikajúcu dopravnú dostupnosť, vďaka ktorej vás od historického centra delí len 10 minút jazdy. Hotel nesúci meno slávnej Mozartovej opery, ponúka ubytovanie v 401 priestranných klimatizovaných izbách, z ktorých väčšina umožňuje dokonalý výhľad na panorámu mesta. Je len na vás či dáte prednosť relaxu vo wellness s vírivkou či saunou, alebo sa vydáte spoznávať okolie. Navštíviť môžete tiež nákupné centrum Atrium Flora, kde na vás čaká okrem nákupov aj IMAX multikino. Don Giovanni osloví tiež milovníkov jedla, ktorí si môžu dopriať špeciality modernej českej a medzinárodnej kuchyne až v 3 jedinečných hotelových reštauráciách.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

36
Práve prezerá 125 ľudí
26
Práve prezerá 52 ľudí
Práve prezerá 42 ľudí
42
Práve prezerá 40 ľudí