Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastická letná dovolenka na chorvátskom ostrove Korčula. Pobyt s raňajkami v Hoteli Borik s výhľadom na polostrov Pelješac.

Hotel Borik
0 / 5
22
Popis ponuky

V srdci malebnej dedinky Lumbarda, na východnej strane chorvátskeho ostrova Korčula, nájdete príjemný hotel Borik, ktorý vás očarí svojím stredomorským vzhľadom. Vzdialený je len niekoľo krokov od hlavnej ulice, kde si môžete užívať výhľad na prístav Lumbarda a poloostrov Pelješac. Obklopený chorvátskymi domčekmi, morskou hladinou a olivovými stromami, je skvelým miestom, kde môžete nájsť upokojenie pre svoju myseľ a oddych pre svoje telo. nechajte sa aj vy naplno uniesť heslom hotela: Relaxujte. Ochutnávajte. Tešte sa. A zopakujte to!

A čo vám ešte ponúka pobyt na ostrove Korčula? Možno natrafíte na niektorú z piesočnatých pláží, napríklad Pržine alebo zájdete na 200 m vzdialenú kamienkovú pláž Tatinje. Využite smelo možnosti na plachtenie či potápanie, požičajte si bicykle a vydajte sa spoznávať tento ostrov na dvoch kolesách alebo sa vyberte na výlet do Dubrovníka či iných miest.
50 €
64 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
50 €
64 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 50 ľudí
49
Práve prezerá 43 ľudí
45
70