Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si nerušenú dovolenku za upokojujúceho šumu morských vĺn. Pobyt s raňajkami v Hoteli Sveti Križ**** na ostrove Čiovo-Chorvátsko.

17
Popis ponuky

Chorvátsky ostrov Čiovo skrýva zakútia, ktoré ulahodia každému oku. Jeho dostupnosť od pevniny vás zláka na výlet do tohto malého kúska raja. Spojený s pevninou mostom tiahnucím sa ponad Trogirský kanál vám poskytne prvé dych berúce zážitky. Stredomorské rastliny vás omámia svojou lahodnou vôňou a chránené územie ostrova vám venuje pastvu nielen pre vaše oči, ale aj emócie. Oddychujte na pláži alebo pri rôznych aktivitách a určite si nenechajte ujsť návštevu čarovného starého mesta alebo sa vydať do Splitu za palácom Diokleciána, ktoré sú zapísané na Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Ubytujte sa v 4* hoteli Sveti križ, ktorý sa môže pochváliť svojou výnimočnou polohou – len pár metrov od pláže, obkolesený sosnovým lesom, bude pre vás oázou pokoja a oddychu. Pokiaľ radšej stavíte na príjemné a pokojné prostredie namiesto luxusu, hotel Sveti križ si určite zamilujete. Vychutnajte si nerušenú dovolenku za upokojujúceho šumu morských vĺn.

Záloha 30% - podmienky

V prípade, že si zvolíte platbu zálohou, je potrebné, aby ste 30% zálohu uhradili už počas rezervácie pobytu. Zvyšnú sumu je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V prípade, že zvyšnú časť neuhradíte v danom termíne, bude Vaša rezervácia zrušená a uhradená záloha prepadne. Zvyšnú časť sumy NIE JE možné uhradiť na mieste po príchode do hotela.
76 €
92 €

Vyprší
7.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
76 €
92 €

Vyprší
7.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

56
Práve prezerá 39 ľudí
55
Práve prezerá 37 ľudí
40
40
Práve prezerá 44 ľudí