Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si nerušenú dovolenku za upokojujúceho šumu morských vĺn. Pobyt s raňajkami v Hoteli Sveti Križ**** na ostrove Čiovo-Chorvátsko.

17
Popis ponuky

Chorvátsky ostrov Čiovo skrýva zakútia, ktoré ulahodia každému oku. Jeho dostupnosť od pevniny vás zláka na výlet do tohto malého kúska raja. Spojený s pevninou mostom tiahnucím sa ponad Trogirský kanál vám poskytne prvé dych berúce zážitky. Stredomorské rastliny vás omámia svojou lahodnou vôňou a chránené územie ostrova vám venuje pastvu nielen pre vaše oči, ale aj emócie. Oddychujte na pláži alebo pri rôznych aktivitách a určite si nenechajte ujsť návštevu čarovného starého mesta alebo sa vydať do Splitu za palácom Diokleciána, ktoré sú zapísané na Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Ubytujte sa v 4* hoteli Sveti križ, ktorý sa môže pochváliť svojou výnimočnou polohou – len pár metrov od pláže, obkolesený sosnovým lesom, bude pre vás oázou pokoja a oddychu. Pokiaľ radšej stavíte na príjemné a pokojné prostredie namiesto luxusu, hotel Sveti križ si určite zamilujete. Vychutnajte si nerušenú dovolenku za upokojujúceho šumu morských vĺn.

Záloha 30% - podmienky

V prípade, že si zvolíte platbu zálohou, je potrebné, aby ste 30% zálohu uhradili už počas rezervácie pobytu. Zvyšnú sumu je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V prípade, že zvyšnú časť neuhradíte v danom termíne, bude Vaša rezervácia zrušená a uhradená záloha prepadne. Zvyšnú časť sumy NIE JE možné uhradiť na mieste po príchode do hotela.
76 €
92 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
76 €
92 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
40
50
37