Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyberte sa s nami do krajiny termálnych prameňov a kúpeľných miest. Pobyt s polpenziou a wellness v Hoteli Kalma*** v maďarskom meste Hévíz.

32
Popis ponuky

Vyberte sa s nami do krajiny termálnych prameňov a kúpeľných miest, za silou liečivých účinkov, ktoré ponúka príroda a doprajte si to najlepšie! Čaká na vás najznámejšie kúpeľné stredisko v Maďarsku – Hévíz. Mesto známe vďaka svojmu jedinečnému liečivému jazeru s rašelinovým dnom, ktoré je skutočne svetovým unikátom. Vyberte sa k jazeru, ktoré prezývajú aj ako „jazero zázrakov“ a kúpte sa v ňom pokojne aj počas zimných mesiacov. Teplota vody tu v zime totižto neklesne pod 26 stupňov Celzia a jeho liečivá voda má priaznivý vplyv na veľké množstvo chôrob i alergií. No a len pár kilometrov vás bude deliť aj známeho maďarského mora – Balatonu, od okolitých hradov a zámkov a v neposlednom rade od lákavých vinárskych oblastí.

A kde sa ubytovať, keď chcete toto všetko zažiť na vlastnej koži? Hotel Kalma bude pre vás skvelým miestom na doplnenie novej energie a na sladký relax. 3* superior hotel sa môže pochváliť polohou v centre mesta Héviz, iba pár minút chôdze od termálneho jazera. Prirátajte k tomu komfort, vysoký štandard služieb, gurmánske dobroty, rozmaznávanie vo wellness a máte skvelý recept na kvalitne strávenú dovolenku. Neváhajte a urobte niečo pre svoje zdravie a oddych už teraz!
58 €
85 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
58 €
85 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 37 ľudí
37
Práve prezerá 44 ľudí
41
49
Práve prezerá 36 ľudí