Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyberte sa s nami do krajiny termálnych prameňov a kúpeľných miest. Pobyt s polpenziou a wellness v Hoteli Kalma*** v maďarskom meste Hévíz.

73
Popis ponuky

Vyberte sa s nami do krajiny termálnych prameňov a kúpeľných miest, za silou liečivých účinkov, ktoré ponúka príroda a doprajte si to najlepšie! Čaká na vás najznámejšie kúpeľné stredisko v Maďarsku – Hévíz. Mesto známe vďaka svojmu jedinečnému liečivému jazeru s rašelinovým dnom, ktoré je skutočne svetovým unikátom. Vyberte sa k jazeru, ktoré prezývajú aj ako „jazero zázrakov“ a kúpte sa v ňom pokojne aj počas zimných mesiacov. Teplota vody tu v zime totižto neklesne pod 26 stupňov Celzia a jeho liečivá voda má priaznivý vplyv na veľké množstvo chôrob i alergií. No a len pár kilometrov vás bude deliť aj známeho maďarského mora – Balatonu, od okolitých hradov a zámkov a v neposlednom rade od lákavých vinárskych oblastí.

A kde sa ubytovať, keď chcete toto všetko zažiť na vlastnej koži? Hotel Kalma bude pre vás skvelým miestom na doplnenie novej energie a na sladký relax. 3* superior hotel sa môže pochváliť polohou v centre mesta Héviz, iba pár minút chôdze od termálneho jazera. Prirátajte k tomu komfort, vysoký štandard služieb, gurmánske dobroty, rozmaznávanie vo wellness a máte skvelý recept na kvalitne strávenú dovolenku. Neváhajte a urobte niečo pre svoje zdravie a oddych už teraz!
73 €
270 €

Vyprší
7.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
73 €
270 €

Vyprší
7.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

56
Práve prezerá 38 ľudí
55
Práve prezerá 37 ľudí
40
40
Práve prezerá 43 ľudí