Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte telu masáž Lomi Lomi v centre Bratislavy. Originálna masáž z Havajských ostrovov, kombinácia veľmi jemných a plynulých techník.

53
Popis ponuky

Vyžaduje si láskyplný prístup a sústredenie. Vychádza z dávneho Polynézskeho učenia Huna, ktoré za všetkým hľadá harmóniu a lásku, a tým pomáha odstrániť staré modely presvedčenia, myšlienkové vzorce a modely chovania. Masáž Lomi Lomi nie je len fyzickou skúsenosťou, ale dotýka sa aj emocionálnej, mentálnej a spirituálnej sféry ľudského bytia.

Pri tejto masáži dochádza k harmonizácii tela a duše. Je to masáž predlaktím, ktoré vďaka svojej rytmike a prevedeniu má vysoký terapeutický a relaxačný účinok. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém. Odstraňuje svalové bolesti, únavu a napätie.

Masérka a terapeutka v jednej osobe. Nahliada na ľudskú bytosť ako na celok tela a duše a vníma vzájomný vzťah medzi nimi, z čoho vyplýva výber jej profesie. Zaoberá sa masážou Lomi Lomi a Color terapiou. Masáž Lomi Lomi si vyberala pre jej techniku a blahodarný účinok na človeka. Svoju prácu považuje za radosť a relax a vníma zmysel v tom, čo robí.

  • stimuluje krvný obeh a lymfatický systém.
  • masáž ako aj iné masáže, pomáha detoxikácii organizmu.
  • odstraňuje napätie, únavu a svalovú bolesť.
  • veľmi dobre a efektívne uvoľňuje kĺbové spojenia.
  • hlboko relaxuje a harmonizuje organizmus.

Salón sa nachádza na Sienkiewiczovej ulici, kúsok od Šafárikovho námestia či Modrého kostolíka.

lomi-lomi.sk
18,90 €
40 €

Kúpené
287x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,90 €
40 €

Kúpené
287x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
35
13