Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý online jazykový kurz. Inovatívny, efektívny a rýchly spôsob ako sa učiť angličtinu kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

97
Popis ponuky

Angličtina je medzinárodný jazyk, ktorý posúva hranice a otvára vám všetky dvere. A tí, ktorí tento jazyk ovládajú, sú vždy o krok vpred v porovnaní s ostatnými. Či už v hľadaní si práce, vo vzdelávaní alebo v osobnom živote.

Tento program bol vyvinutý v úzkej spolupráci s British Language Centre, popredným jazykovým centrom pre dospelých a oficiálnym skúšobným centrom anglického jazyka, určeného pre odvetvia Londýnskeho obchodu a priemyslu, taktiež TELC (The European Language Certificates) a Pearson, najväčšej vzdelávacej spoločnosti na svete (Financial Times Group).

Profesori a vývojári programov vytvorili spoločnými silami novú úroveň výuky, The Oxford Natural Immersion Technique ®. Jedná sa o revolučný spôsob, ktorý vám umožní získať znalosti anglického jazyka bez väčšej námahy. Jednoduché používanie a ľahkosť, ktorou kurz disponuje, je uznávaný korporáciami, ako je napríklad BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM a mnoho ďalších.

Študent po skončení kurzu získa certifikát, ktorý uznávajú špičkové medzinárodné korporácie, ako napríklad Tesco, HP, AXA, VW, Allianz, LG, Samsung, IBM...
9,90 €
299 €

Kúpené
23x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
299 €

Kúpené
23x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

67
Práve prezerá 120 ľudí
67
Práve prezerá 130 ľudí
65
Práve prezerá 114 ľudí
58
Práve prezerá 40 ľudí