Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý online jazykový kurz. Inovatívny, efektívny a rýchly spôsob ako sa učiť angličtinu kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

97
Popis ponuky

Angličtina je medzinárodný jazyk, ktorý posúva hranice a otvára vám všetky dvere. A tí, ktorí tento jazyk ovládajú, sú vždy o krok vpred v porovnaní s ostatnými. Či už v hľadaní si práce, vo vzdelávaní alebo v osobnom živote.

Tento program bol vyvinutý v úzkej spolupráci s British Language Centre, popredným jazykovým centrom pre dospelých a oficiálnym skúšobným centrom anglického jazyka, určeného pre odvetvia Londýnskeho obchodu a priemyslu, taktiež TELC (The European Language Certificates) a Pearson, najväčšej vzdelávacej spoločnosti na svete (Financial Times Group).

Profesori a vývojári programov vytvorili spoločnými silami novú úroveň výuky, The Oxford Natural Immersion Technique ®. Jedná sa o revolučný spôsob, ktorý vám umožní získať znalosti anglického jazyka bez väčšej námahy. Jednoduché používanie a ľahkosť, ktorou kurz disponuje, je uznávaný korporáciami, ako je napríklad BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM a mnoho ďalších.

Študent po skončení kurzu získa certifikát, ktorý uznávajú špičkové medzinárodné korporácie, ako napríklad Tesco, HP, AXA, VW, Allianz, LG, Samsung, IBM...
9,90 €
299 €

Kúpené
23x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
299 €

Kúpené
23x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
6
13
50