Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rajský relax na ostrove Krapanj neďaleko Šibenika. Pobyt s polpenziou a vstupom do wellness v 4* Hoteli Spongiola priamo pri pláži.

28
Popis ponuky

Ostrov Krapanj patrí k jedným z najzaujímavejších chorvátskych ostrovov. Jednou z predností tohto ostrova je okrem nádhernej krajiny a výhľadu aj jeho ovzdušie – je totižto bez výfukových plynov. Obyvatelia ostrova a návštevníci tu na prepravu používajú bicykle alebo chodia peši a na pevninu sa dostanú trajektom. Ak teda pricestujete autom, budete ho musieť nechať na pevnine. Nakoniec aj tak vám nebude potrebné – ostrov je taký malý, že ho bez problémov prejdete celý peši. Vyberte sa s nami na najnižší ostrov celého Jadranu, ktorý je rajom pre všetkých milovníkov potápania. Veď ostrov Krapanj je známy vďaka svojej jadranskej špongii známej svojou krásou či červeným koralom.

Máte výnimočnú príležitosť pobudnúť aspoň na chvíľu na nezvyčajnom mieste. 4* hotel Spongiola je jediným hotelom na ostrove. Nachádza sa medzi plážou a sosonovým lesom a svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie so všetkým potrebným vybavením. Na mieste na vás čaká krytý bazén, wellness a fitness štúdio. Naplno sa môžete oddať vášni k potápaniu a zapožičat si modernú výstroj alebo si zájsť do múzea potápania... Prichystajte sa na výlet na najkrajšie miesto vášho života!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!
106 €
147 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
106 €
147 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38