Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zažite unikátny rituál harmónie a vzrušujúceho relaxu. Vyberte si tantrickú masáž z 5 typov v trvaní 60 či 90 minút v salóne v Bratislave.

25
Popis ponuky

Udržiavanie sa vo fyzickej kondícii sa stalo nielen trendom , ale ja potrebou súčasnej zrýchlenej doby. Často sa však zabúda na nevyhnutný relax a oddych.Dobrý výber a profesionálne odvedená masáž je vhodným prostriedkom na regeneráciu tela a svalov, ale i duše a mysle.

Elegantné, diskrétne prostredie a krásne priestory

Tantra masáž je zmyselný rituál pre povzbudenie životodarnej sexuálnej energie, pri ktorom príjemne zrelaxujete svoje telo i myseľ. Uvoľnenie pri masáži vám prinesie vrchol citlivosti každej časti vášho tela. Vy, ako masírovaný, ste v priebehu tantrickej masáže pasívny a nerobíte nič. Iba prijímate masáž a rituály s ňou spojené. Ste neustále v hlbokom relaxe a uvoľnený. Vzájomná masáž je obohatená o vzájomné dotyky.

Tantrická celotelová masáž, postupne sa pozornosť venuje všetkým častiam Vášho tela vrátanie pohlavia a intímnych zón. Spája v sebe prvky klasickej masáže s tantra rituálmi (masáž prírodnými olejčekmi, jemné dotyky, vrátane pierok, vejárov). Ide o rituál uctievania tela. Masáž je energizujúca a zároveň magicky erotická.Je výborným relaxom pre telo aj myseľ.

Párová tantrická masáž Vám umožní spoločný prežitok ponorenia sa do energií. Obaja si vychutnáte celotelovú tantrickú masáž a zostanete v bezprostrednej blízkosti jeden druhého. Pomôže Vám obom objaviť nové rozmery sexuality. Prežitky z párovej masáže si môžete preniesť aj do Vášho súkromného života.

4-ručná tantra masáž podľa výberu s kúpeľom a saunou.

Balík wellness tantra je určený pre tých najnáročnejších.Relax si vychutnátes dvoma máserkami. Začína príjemným penovým kúpeľom, obohatiť pôžitok si tiež môžete Infra saunou . Vrcholom balíku je 4-ručná tantra masáž podľa vlastného výberu (tantra de luxe, nuru masáž poprípade vzájomná tantra masáž).

Tantra je starodávne umenie posvätnej sexuality a životnej filozofie pochádzajúcej z Indie.

Tip na darček - Doprajte si alebo blízkemu príjemný zážitok.
82,50 €
110 €

Kúpené
15x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
82,50 €
110 €

Kúpené
15x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
35
13