Ročné predplatné časopisu MOTOCYKL, AUTO 7 alebo auto motor a sport CLASSIC. Najlepšie informácie pre milovníkov jazdy na kolesách.

Popis ponuky
Časopis MOTOCYKL je veľmi obľúbeným mesačníkom, ktorý svojim čitateľom nielen objektívne poradí pri kúpe nového motocykla, ale aj podrobne informuje o novinkách na trhu. Nechýbajú ani reportáže z motorkárskych zrazov, informácie o výrobkoch motocyklov a motocyklového príslušenstva a články venované histórii a motocyklovému športu.

AMS Classic - Exkluzívna publikácia vychádzajúca od roku 2007 zameraná na segment Oldtimer a Youngtimer. Classic využíva vo svojej obsahovej skladbe licenciu vedúceho magazínu tohto časopiseckého segmentu, nemeckého časopisu Motor Klassik. Vďaka tomu sa jedná o publikáciu na českom trhu ojedinelú čo do kvality obsahu, fotografií, spracovanie i tlače. Magazín sa venuje aj lokálnym slovenským témam (relaxačným i servisným), ktoré sú tiež spracované na profesionálnej úrovni.

počet strán 128

AUTO 7 vám pomôže s výberom nového i ojazdeného auta, poradí s jeho prevádzkou a neposlednom rade vás pobaví zaujímavými reportážami a rozhovormi. AUTO 7 tiež ponúka informácie, ktoré zaujímajú každého - koľko vlastne zaplatíme za rok prevádzky svojho auta? V každom teste teraz nájdete presné číslo, ktoré vám pomôže na prvý pohľad porovnať prevádzkové náklady rôznych áut.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
10x
Vyprší:
o 6 h.
Poskytuje:


11,40 €
19 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať