Kvalitný spánok a bezbolestné rána s anatomickým vankúšom Memory Pillow, ktorý šetrí vašu chrbticu a pomôže vám vychutnať si každé ráno.

Popis ponuky
Detail zľavy

Kvalitný spánok a bezbolestné rána s anatomickým vankúšom Memory Pillow, ktorý šetrí vašu chrbticu a pomôže vám naplno si vychutnať každé ráno. Vstávajte svieži a s energiou. Kvalitný a bezproblémový spánok je základom kvalitného života. Doprajte si ho so skvelým anatomickým vankúšom, s ktorým zabudnete na dolámané rána.

Vankúš je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru krku, čím zredukuje bolesti svalov, krku i chrbtice. Disponuje funkciou otvorenej bunkovej štruktúry, vďaka ktorej odvádza prebytočné teplo a vlhkosť, preto sa vaša pokožka nebude potiť a ostane v suchu. Vankúš je chránený obliečkou so zipsom, ktorú môžete kedykoľvek zvliecť a oprať v práčke.

Kvalitným spánkom ku kvalitnému životu s anatomickým vankúšom Memory Pillow!

Anatomický vankúš ďalej priaznivo pôsobí pri:

  • nešpecifikovaných bolestiach krku a hlavy
  • degeneratívnych stavoch medzistavcových kĺbov krčnej chrbtice
  • bolestiach krčnej chrbtice
  • diskopatii krčnej chrbtice
  • pooperačnom či poúrazovom stave vyžadujúcom dlhodobé liečenie
  • problémoch s nespavosťou, chrápaním
  • nervovom napätí

Vankúš je termoplastický, vplyvom tepla tela sa prispôsobuje jeho tvaru a dokonale podopiera prirodzené zakrivenie chrbtice. Eliminuje jav kumuláciou hmotnosti rovnomerným rozložením váhy tela, čím umožňuje nerušený prietok krvi. Vankúš pomáha redukovať napätie svalov v oblasti krčnej chrbtice, zaisťuje jeho vhodné podopretie - zdravé a zároveň pohodlné. Celý komplet je zabalenýdo veľkého estetického obalu.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
27x
Vyprší:
o 18 h.
Poskytuje:


13,90 €
23,17 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať