Bráňte sa efektívne v prípade útoku s týmto praktickým boxerom na prsty, ktorý dokáže ochrániť nie len vaše prsty a kĺby, ale aj váš život.

Popis ponuky
O zľave

Boxer je účinná zbraň, ktorá vás môže zachrániť v prípade útoku a uchrániť od nepríjemných zranení spojených so sebaobranou pri útoku. Tento obranný prostriedok bol pôvodne používaný americkými vojakmi počas 2. svetovej vojny, no vďaka jeho efektívnosti sa teší svojej popularite dodnes. Vďaka tomu že je nenápadný, môže vám poskytnúť výhodu pri jeho použití voči útočníkovi.Neváhajte a chráňte sa už od dnes!

Nasadenie boxera je veľmi jednoduché. Do oceľových prsteňov sa prestrčia prsty, zatne sa ruka v päsť a už len stačí udrieť rukou . Použitím boxera sa zvyšuje sila úderu a zároveň sa chráni ruka pred poškodením. Jeho jednoduchý dizajn a malé rozmery sa zmestia do akéhokoľvek vrecka či kabelky, a tak si ho budete môcť zobrať vždy so sebou. Boxer je vyrobený z pevnej zliatiny, vďaka čomu je ľahký ale odolný.

Upozornenie: použitie boxera na inú osobu jej môže vážne poškodiť zdravie a preto by sa mal používať s najvyššou rozvahou a iba v nutných prípadoch sebaobrany

Použité obrázky sú ilustračné
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
20x
Vyprší:
zajtra
Poskytuje:


2,50 €
4,17 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať