Ponorte sa do sveta áut a motorov. Predplatné na jedinečných 12 či 6 vydaní časopisu Auto motor a šport, plného zaujímavostí a noviniek.

Popis ponuky
Magazín auto motor a šport

Motto "nezávislý, kritický, fascinujúci" najlepšie vyjadruje filozofiu jeho obsahu. Magazín sa zameriava najmä na predstavovanie a testovanie nových automobilov a ďalších noviniek zo sveta motorizmu.

​​

Bohatý obsah v každom čísle

Venuje sa tiež podrobnému porovnávaniu automobilov a aj ich príslušenstva. Na stránkach majú svoje pevné miesto aj rady pre motoristov a záujemcov o kúpu automobilu, reportáže z významných motoristických podujatí, cestopisy do zaujímavých krajín či pohľady do zákulisia motoristického športu. Súčasťou každého vydania je tiež tematická príloha Extra, ktorá sa okrem praktických tém venuje aj rôznym mužským hobby a životnému štýlu.

Poradca vo svete automobilov

Mesačník, ktorý nezávisle, kriticky a kompetentne hodnotí automobily z celosvetovej produkcie. Zastáva rolu kompetentného poradcu pri výbere nového automobilu, ponúka informácie „z prvej ruky“. Nájdete v ňom i oddychové témy, ako sú cestopisy, fascinácie či reportáže z motoristického športu, čitateľsky obľúbené sú odborné porovnávacie testy pneumatík, zabezpečovacích zariadení či brzdových sústav.

V každoročnej sofistikovanej ankete „Najlepšie automobily" sleduje vývoj imidžu značiek, ich modelov a tiež názorov čitateľov, čo má veľký význam aj pre automobilových importérov. Široký obsahový záber časopisu dopĺňajú tematické prílohy a špeciály.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
2x
Vyprší:
o 6 h.
Poskytuje:


12 €
19,80 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať