Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

TRX PRO tréningová pomôcka pre krásne telo - možnosť prevziať osobne v Eurovea. Nepotrebujete žiadneho trénera a cvičiť môžete kdekoľvek.

55
Popis ponuky

Najobľúbenejšia pomôcka, pri ktorej si za pomoci vlastného tela vybudujete silné a pevné telo. Nezaberie vám v byte veľa miesta a pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu. Dokonca si môžete úroveň obtiažnosti regulovať vy vlastnou polohou tela.

Výhody cvičenia s pomôckou TRX:

  • Veľké množstvo rôznych cvičení na celé telo
  • Práca s vlastným telom
  • Pomocou TRX môžte cvičiť kdekoľvek
  • Určené pre všetky úrovne cvičencov
  • Efektívne posilnenie stredu tela – CORE
  • Ľahká premena obtiažnosti pri cvičení
  • Umožňuje trojrozmerné pohyby tela

Ľudia na celom svete si tréning na TRX veľmi rýchlo osvojili. Pomôcka sa stala základným kameňom rôznych tréningových programov nielen rekreačných cvičencov, ale aj profesionálnych športovcov v športoch aké sú napríklad futbal, hokej, basketbal, fitnes, bojové športy, golf, triatlon, tenis, lyžovanie, plávanie, atletika a mnoho ďalších.

TRX bol pôvodne vyvinutý americkými námornými jednotkami. Mal udržať kondíciu vojakov v dobe mimo základne aj počas extrémnych podmienok. Vojaci väčšinu svojho času trávili na lodiach alebo v ponorkách. Často boli nútení trénovať v malých priestoroch s obmedzenou možnosťou cvičebných pomôcok. Vyvinutý závesný systém neskôr položil základy funkčného tréningu.

BEST BODY fitness shop Eurovea je najväčšia predajňa so zameraním na fitness na Slovensku. Okrem doplnkov výživy v nej nájdete zdravé potraviny (paleo, raw, bio, vegan), fitness pomôcky (švihadlá, TRX, masážne valce, rukavice), oblečenie a obuv značky Reebok Crossfit a Reebok Spartan.
99 €
220 €

Kúpené
58x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
220 €

Kúpené
58x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
58
6
83