Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka, kde sa budete cítiť ako doma to je pobyt v penzióne Ždiaranka - Belianske Tatry s neobmedzeným wellness a polpenziou.

53
Popis ponuky

Poloha penziónu Ždiaranka je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier, kde vás okúzli nielen nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier, ale aj vynikajúca kuchyňa, ústretový personál a úžasný wellness.

Penzión Ždiaranka svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových rodinných izbách. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie majú v ponuke dva apartmány, jeden s kapacitou dvoch lôžok a druhý s kapacitou troch lôžok s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Pohodlie a komfort hostí je pre personál penziónu prioritou, preto v priestoroch penziónu majú ubytovaní hostia zabezpečené okrem chutného stravovania v reštaurácii aj služby kaviarne, baru, požičovne horských bicyklov či úschovne lyží, športových potrieb a bicyklov.

Po vyčerpávajúcej túre môžete dožičiť svojmu telu a mysli odpočinok a relax vo vírivke, v relaxačnom bazéne s protiprúdom s chrličom, gejzírom a hydromasážnymi tryskami, z ktorého sa môžete kochať jedinečným pohľadom na štíty Belianskych Tatier a detoxikovať svoje tele vo fínskej saune s oddychovou zónou pri hudbe.

Pobyt v saune je priam ideálny na relax. Má blahodarné účinky na zdravie po telesnej i duševnej stránke. Detoxikácia, ozdravenie, podpora krvného obehu, revitalizácia pokožky, podpora imunity a úžasný odpočinok.

 • Relaxačný bazén (9 x 8 x 1,4) obsahuje: proti prúd – tajfún, chrlič - kobra, gejzír, hydromasážne trysky
 • Fínska sauna
 • Oddychová zóna s jedinečným výhľadom na Belianske Tatry
 • Masáže (na objednávku t.č. 0910 999 571)

Parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne. Pre hostí je počas sezóny organizovaný goralský večer s muzikou 1x v týždni.

K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, v penzióne Ždiaranka ju zaručene nájdete. Pripravujú tu jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Taktiež si môžete vychutnať pri kávičke a koláčiku jedinečný pohľad na panorámu Belianskych Tatier z kaviarne penziónu.

Svoj voľný čas v malebnej dedinke Ždiar môžete stráviť počas celého roka turistikou, relaxom, oddychom...

 • Vyšné Ružbachy (32 km) - termálne bazény s termálnou vodou 34 °C, masáže, celoročná prevádzka.
 • Vrbov (32 km) - termálne bazény s termálnou vodou 38 °C, tobogány, celoročná prevádzka
 • AquaCity Poprad (34 km) - sauny, masáže, termálna voda, kvalitný servis, celoročná prevádzka

Oddych a luxus zažite na vlastnej koži v špičkovom vodnom komplexe Terma Bania v Poľsku so saunami, zábavnou a oddychovou zónou.

Leto a jeseň je ten správny čas na turistiku. Horské trasy môžete absolvovať smerom na Vysoké Tatry, Belianske Tatry, Javorinu, Spišskú Maguru. Náučný chodník Monkova dolina je otvorený v lete, Spišská Magura, Tatranská Javorina, Bielovodská dolina, Morské oko (do 10 km), Lomnický štít (lanovka), Hrebienok, Gerlachovský štít so sprievodcom, Červený Kláštor s možnosťou splavu na pltiach alebo výstupu na Tri Koruny.

Prírodne krásy:
 • Belianska jaskyňa (6 km) - celoročná prevádzka

Kultúrno-historické pamiatky

 • Levoča - historické mesto, kultúrne pamiatky, Spišská kapitula
 • Spišský hrad - najväčší hrad v strednej Európe
 • Kežmarok - historické mesto, kultúrne pamiatky, kostol, Kežmarský hrad
 • Stará Ľubovňa (35 km) - Ľubovniansky hrad, Skanzen
 • Ždiarske múzeum (priamo v obci) - možnosť oblečenia do krojov, celoročná prevádzka

119 €
254 €

Kúpené
475x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
254 €

Kúpené
475x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
44
59
Práve prezerá 38 ľudí
50