Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lyžovačka snov na 60 km zjazdoviek s polpenziou, skipasom a 2 deťmi do 13r. zadarmo v Hoteli Vecchia America*** v talianskom Val di Sole.

30
Popis ponuky

Chcete si užívať skvelé lyžovanie na 60 kilometroch zjazdoviek a kochať sa nádhernými výhľadmi na majestátne vrcholky Álp? Presne to a ešte omnoho viac na vás čaká v stredisku Folgarida-Marilleva ležiacom na severných svahoch údolia Val di Sole. Tento unikátny areál zimných športov sa vďaka svojej polohe môže popýšiť množstvom slnečných dní a dokonalými snehovými podmienkami až do neskorej jari. Okrem množstva zjazdoviek rôznych úrovní náročnosti tu na vás čaká tiež dvojica snowparkov, U-rampa a s kombinovaným skipasom môžete dokonca lyžovať v susednom stredisku Pinzolo.

Pohodlné ubytovanie v tejto lokalite vám ponúkne trojhviezdičkový hotel Vecchia America, ktorý sa nachádza v tichej lokalite uprostred lesov neďaleko strediska Folgarida. Od samotných lyžiarskych svahov je hotel vzdialený len 250 m, ktoré si môžete skrátiť jazdou skibusom. Súčasťou ubytovacieho balíčka je aj skipas pre všetky ubytované osoby a polpenzia, vďaka čomu vám nebude v tomto raji zimných športov nič chýbať.
153 €
219 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
153 €
219 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
40
37
Práve prezerá 40 ľudí
42
Práve prezerá 44 ľudí