Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neopakovateľná letná dovolenka v „chorvátskom Ríme”! Pobyt s polpenziou v útulnom hoteli Delfin *** pri pobreží v Zadare.

22
Popis ponuky

Vitajte v „chorvátskom Ríme”! Že neviete, kde to je? Tak teda poďte s nami do Zadaru, pretože práve o tomto meste je reč. Navštívte a spoznajte toto malebné mestečko na pobreží Jadranského mora, užite si jeho jedinečnú polohu pri 5 národných parkoch (Kornati, Paklenica, Vodopády Krka, Plitvické jazerá, Velebit) i krásne historické pamiatky, ktoré tu môžete do sýtosti obdivovať. Túlajte sa zadarskými uličkami, obdivujte zadarskú katedrálu alebo sa vydajte na vrch 30 metrov vysokej Zvonice sv. Donata s nádherným panoramatickým výhľadom na mesto. Túžite viac spoznať z histórie? Čaká na vás Archeologické múzeum s rôznymi exponátmi z gréckej i rímskej doby… Alebo sa vyberte na niektorý z mnohých festivalov či koncertov. Presvedčte sa napokon sami, že Zadar nemusí byť len o slnení na pláži či športe.

Popri všetkých zážitkoch a voľnočasových možnostiach na vás čaká ubytovanie v malom a viac než príjemnom 3* hoteli Delfin. Tešte sa na izby a apartmány s výhľadom na more, polohu priamo pri pláži a iba 5 km od historického centra mesta. Lákavá stredomorská kuchyňa, jedinečné špeciality regiónu, posedenie na terase s výhľadom na more a neopakovateľná atmosféra doplnia vašu dovolenku o ďalšie nezabudnuteľné spomienky. Vyberte sa zažiť tú pravú rozprávkovú dovolenku pri mori!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
66 €
85 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
66 €
85 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59