Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kórejská čierna maska z bambusového uhlia a profesionálny nástroj na čistenie pleti zbavia vašu pleť všetkých nedokonalostí.

81
Popis ponuky

Kórejská čierna maska ​​na čistenie pórov - vysoko efektívna maska, ktorá obsahuje aktívne bambusové uhlie dokáže s pleťou zázraky. Prírodná sila tohto produktu dokonale zbaví Vašu pleť všetkých nedokonalostí ako sú čierne bodky na tvári, odumreté bunky či akné.

Účinok masky je veľmi viditeľný, pretože všetky nečistoty zachytí. Budete sa diviť, čo všetko skrývala Vaša pleť!

Navyše sa zlepšuje prekrvenie tváre, kedy sa Vaša pleť rozžiari a získava zdravú farbu.

  • prírodný produkt
  • sila bambusového uhlie zbaví pleť nečistôt
  • lieči akné
  • okamžitý výsledok
  • perfektné na čierne bodky a mastnú pleť
  • fantastický efekt

Naneste masku na tvár (stačí na T-zónu). Nechce pôsobiť 15-20 minút. Potom masku zlúpnite. Uvidíte všetky nečistoty, ktoré sa skrývali vo Vašej pleti.

Po použití je pleť hodvábne jemná a zbavená všetkých nečistôt.

Odporúčané používať 1-2 krát týždenne.

Zloženie: aktívne uhlie (bambusové uhlie), ovos estrakt, grapefruit, vitamín B5, extrakt z rozmarínu, extrakt z nechtíka lekárskeho, vitamín A, vitamín E, extrakt z citrusovej kôry

Praktické veľké 50 ml balenie vašej obľúbenej masky na tvár bude vždy poruke, nanesiete si na tvár iba také množstvo, ktoré sami uznáte za vhodné a najmä - perfektne sa vytláča a nikdy Vám nevyschne vďaka špeciálnemu vrchnáčiku fľaštičky. Jednoznačne najvhodnejšia voľba pre všetkých, ktorí sa pravidelne starajú o zdravie a krásu svojej pleti.

Upchaté póry vyčistíte jemným tlakom týmto profesionálnym nástrojom, ktorý sa stal celosvetovým hitom v starostlivosti o problematickú pleť, je využívaný profesionálmi v kozmetických salónoch, ale aj v súkromí domova, kde si problematickú pleť môže teraz úplne profesionálne ošetriť každý. Viditeľne zlepšuje stav problematickej pleti a napomáha pri liečbe akné.

Pomocou nástroja jemne pritláčajte na problematické miesta, až kým póry zostávajú úplne čisté. Pleť následne ošetrite pleťovou vodou s dezinfekčným účinkom a hydratačným krémom. Nástroj pre každým použitím dezinfikujte.
1,99 €
10,50 €

Kúpené
836x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,99 €
10,50 €

Kúpené
836x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

25
38
80