Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lacný pobyt v Prahe neďaleko centra s dieťaťom do 6 rokov zadarmo a raňajkami.

41
Popis ponuky

Či už Vás láka návšteva metropoly pre jej historické pamiatky, bohatú kultúrnu ponuku či široké možnosti nákupov, s platnosťou kupónu až do 28. 2. 2017 si váš pobyt môžete naplánovať dostatočne dopredu.

Hostel Marabou vo štvrti na Žižkove, ktorá je preslávená predovšetkým nespočetným množstvom klasických pivníc, príjemných barov, tradičných krčiem a rušných hudobných klubov a navyše len kúsok od centra so všetkými turistickými atraktivitami.

Ubytovaný budete podľa vášho výberu buď v 5 lôžkovom rodinnom apartmáne, alebo novo zrekonštruovanej izbe s vlastnou kúpeľňou a toaletou.

Ubytovanie máte vrátane raňajok, ktoré je zaistená bufetovou formou a obsahuje tavené syry, paštéty, čerstvé pečivo, chlieb a toast, med, marmeládu, ovocie, rôzne cereálie, jogurt, mlieko, kávu, čaj a kakao. .

Pravdepodobne jediný hostel s výberom viac ako 100 produktov piva z mikro a stredných pivovarov Českej republiky i zahraničia, všetko chladené a pripravené na vychutnanie na mieste či ako pekný darček so sebou!

Ak dorazíte do Prahy tesne pred Vianocami, potom si určite nenechajte ujsť vianočne vyzdobené centrum. Staromestské námestie, ktoré zdobí obrovský vianočný strom, plný rozžialených sviatočných svetiel, býva prevoňané vareným vínom, nábrežie plné trhov s tradičnými dobrotami a drobnými darčekmi. Aj v maličkých uličkách na vás dýchne kúzlo blížiacich sa Vianoc.

Keď už sa za najkrajším výhľadom na Prahu vydáte, prejdite sa aj po najkrajšom námestí v Európe s tajomnou a veľmi dlhou históriou.

Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

www.hostelmarabou.com
7,70 €
13 €

Kúpené
153x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,70 €
13 €

Kúpené
153x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
Práve prezerá 38 ľudí
40
Práve prezerá 47 ľudí
32
Práve prezerá 53 ľudí
30
Práve prezerá 123 ľudí