Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavujte Bojnice, mesto s dlhoročnou históriou, tradíciami a množstvo atrakcií. Pobyt s polpenziou a oddychom vo wellness v penzióne Maxim.

27
Popis ponuky

Objavujte Bojnice, mesto s dlhoročnou históriou, tradíciami a množstvo atrakcií, ktoré zaujmú každého návštevníka. Po turistickom dni relaxujte a oddychujte v hotelom wellnesse. Nezabudnuteľný letný pobyt pre dvoch v penzióne Maxim.

Penzión Maxim vám poskytne ubytovanie v Bojniciach - v tichej oblasti tohto kúpeľného mestečka. Je obkolesený prírodou, preto ponúka i množstvo možností pre turistov. Nachádza sa neďaleko najväčších atrakcií mesta Bojnice (zámok, Zoo,

kúpele, ...)

V každej izbe sa nachádza sociálne zariadenie, sprchový kút a pripojenie na internet (WIFI v celom objekte). Niektoré izby sú vybavené aj mini-kuchynkou.

Wellness centrum priamo v Penzióne Maxim je vybavené vírivkou, fínskou, infračervenou a parnou saunou, odpočívareň.

Okrem ubytovania ponúka penzión aj rôzne možnosti pre využitie voľného času. V areáli penziónu Maxim sa nachádza ohnisko s posedením. Hostia si môžu autá bezplatne zaparkovať na parkovisku alebo si môžu prenajať garáž. Na recepcii penziónu tiež ponúkajú možnosť využiť masážne kreslá.
95 €
130 €

Kúpené
139x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
95 €
130 €

Kúpené
139x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
37
Práve prezerá 41 ľudí
27
Práve prezerá 40 ľudí
37
Práve prezerá 40 ľudí