Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte krásy a historické pamiatky "stovežatej" Prahy. Lacný pobyt v Prahe neďaleko centra s dieťaťom do 6r. zadarmo v Hosteli Marabou.

41
Popis ponuky

Či už Vás láka návšteva metropoly pre jej historické pamiatky, bohatú kultúrnu ponuku či široké možnosti nákupov, s platnosťou kupónu až do 28. 12. 2017 si váš pobyt môžete naplánovať dostatočne dopredu.

Hostel Marabou vo štvrti na Žižkove, ktorá je preslávená predovšetkým nespočetným množstvom klasických pivníc, príjemných barov, tradičných krčiem a rušných hudobných klubov a navyše len kúsok od centra so všetkými turistickými atraktivitami.

Ubytovaný budete podľa vášho výberu buď v 5 lôžkovom rodinnom apartmáne, alebo novo zrekonštruovanej izbe s vlastnou kúpeľňou a toaletou.

Ubytovanie máte vrátane raňajok, ktoré je zaistená bufetovou formou a obsahuje tavené syry, paštéty, čerstvé pečivo, chlieb a toast, med, marmeládu, ovocie, rôzne cereálie, jogurt, mlieko, kávu, čaj a kakao. .

Pravdepodobne jediný hostel s výberom viac ako 100 produktov piva z mikro a stredných pivovarov Českej republiky i zahraničia, všetko chladené a pripravené na vychutnanie na mieste či ako pekný darček so sebou!

Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

www.hostelmarabou.com
7,70 €
13 €

Vyprší
13.12.2017
Kúpené
26x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,70 €
13 €

Vyprší
13.12.2017
Kúpené
26x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
45
49
28