Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ste dušou aj srdcom vinár? Tak potom pre vás je určený pobyt v Hoteli Golf Garni*** na Južnej Morave.

37
Popis ponuky

Štýlový Hotel Golf Garni*** bol otvorený v roku 2009 neďaleko historického centra juhomoravského mesta Mikulov. Svojou polohou a zaujímavými miestami v okolí láka nielen vášnivých cyklistov a turistov, ale aj milovníkov vína, ktorí tu môžu prebádať početné miesta, kde víno rastie a zreje.

Ubytovaní budete v niektorej z 13 dvojposteľových izieb, ktoré svojím vybavením spĺňajú požiadavky aj náročných klientov. Všetky izby v hoteli sú klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením, SAT-TV, pripojením na internet a kartovým systémom.

Pri hoteli je kamerovým systémom strážené parkovisko.

Raňajky sú podávané formou bohatého bufetu.

Celých 45 minút môžete relaxovať v infrasaune, ktorá sa od tej klasickej značne líši. Je oveľa vhodnejšia pre citlivejších jedincov, malé deti, alergikov a mnohé ďalšie skupiny ľudí, pre ktorých je fínska sauna nevhodná.

Hotel Golf Garni má vlastnú vínnu pivnicu v centre Mikulova, ktorá je ideálna pre uzavretú spoločnosť až do 30 osôb. Čaká vás v nej degustácia 5 vzoriek vín spolu s menším občerstvením.

TIP: Objednajte si piknik priamo na vinici, ktorá sa nachádza v blízkosti hotela, cca 5 minút voľnej chôdze. Vinica je priamo pod Svätým kopčekom a ponúka úchvatnú scenériu.

Pre priaznivcov golfu zaistí hotel kompletný servis na neďalekých golfových ihriskách v Poysdorfe a Brne.

Vinice a výborné víno je nerozlučne späté s krajom pod Pálavou. Mikulov ponúka okrem posedenia v pivničkách, vinotékach a vínnych reštauráciách aj aktívny prístup k poznávaniu krásy vinárstva - organizované degustácie, vinárske cyklotrasy, prechádzky vinicami na koňoch či každoročné vinárske podujatia spojené s folklórom...

  • Vinársky náučný chodník Mikulov – 20 km trasa pre peších turistov i cyklistov
  • Mikulovský vinársky chodník – 82 km trasa pre cyklistov vedúca mikulovskou vinárskou podoblasťou, časť chodníkov prechádza Lednicko-valtickým areálom
  • Moravská vinársky chodník – 280 km trasa pre cyklistov vedúca všetkými moravskými vinárskymi podoblasťami

Mikulov

V Mikulove, ktorý je označovaný za bránu do chránenej krajinnej oblasti Pálava, odporúčame návštevu zámku, ktorý stojí na výraznom skalnom útese.

Nenechajte si ujsť ani námestie s barokovou a renesančnou architektúrou, židovskú štvrť so synagógou či vyhliadkovú vežu Kozí hrádok.

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál ponúka unikátne sústavu záhrad, parkov, rybníkov a stavieb, ktoré vznikli ľudským zásahom v priestore bažín a močiarov pri rozlievajúcom sa toku rieky Dyje. Prvé písomné zmienky o Lednicko-valtickom areáli pochádzajú už z 13. storočia.

Mesto Valtice

Dominantou Valtíc je barokový zámok s kaplnkou (využívaná k hudobným produkciám) a kostol Nanebovzatia Panny Márie. Obec sa pýši oficiálnym titulom "hlavné mesto vína". Sídli tu Národné vinárske centrum, ktoré prevádzkuje verejnú degustačnú expozíciu Salón vín ČR.

www.hotelgolfgarni.cz
154 €
242 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
154 €
242 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
40
45
Práve prezerá 40 ľudí
37