Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ste dušou vinár, ktorého zaujíma všetko okolo produkcie vína? Tak potom je pre vás určený pobyt v Hoteli Golf Garni*** na Južnej Morave.

37
Popis ponuky

Štýlový Hotel Golf Garni*** bol otvorený v roku 2009 neďaleko historického centra juhomoravského mesta Mikulov. Svojou polohou a zaujímavými miestami v okolí láka nielen vášnivých cyklistov a turistov, ale aj milovníkov vína, ktorí tu môžu prebádať početné miesta, kde víno rastie a zreje.

Ubytovaní budete v niektorej z 13 dvojposteľových izieb, ktoré svojím vybavením spĺňajú požiadavky aj náročných klientov. Všetky izby v hoteli sú klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením, SAT-TV, pripojením na internet a kartovým systémom.

Pri hoteli je kamerovým systémom strážené parkovisko.

Raňajky sú podávané formou bohatého bufetu.

Celých 45 minút môžete relaxovať v infrasaune, ktorá sa od tej klasickej značne líši. Je oveľa vhodnejšia pre citlivejších jedincov, malé deti, alergikov a mnohé ďalšie skupiny ľudí, pre ktorých je fínska sauna nevhodná.

Hotel Golf Garni má vlastnú vínnu pivnicu v centre Mikulova, ktorá je ideálna pre uzavretú spoločnosť až do 30 osôb. Čaká vás v nej degustácia 5 vzoriek vín spolu s menším občerstvením.

TIP: Objednajte si piknik priamo na vinici, ktorá sa nachádza v blízkosti hotela, cca 5 minút voľnej chôdze. Vinica je priamo pod Svätým kopčekom a ponúka úchvatnú scenériu.

Pre priaznivcov golfu zaistí hotel kompletný servis na neďalekých golfových ihriskách v Poysdorfe a Brne.

Vinice a výborné víno je nerozlučne späté s krajom pod Pálavou. Mikulov ponúka okrem posedenia v pivničkách, vinotékach a vínnych reštauráciách aj aktívny prístup k poznávaniu krásy vinárstva - organizované degustácie, vinárske cyklotrasy, prechádzky vinicami na koňoch či každoročné vinárske podujatia spojené s folklórom...

  • Vinársky náučný chodník Mikulov – 20 km trasa pre peších turistov i cyklistov
  • Mikulovský vinársky chodník – 82 km trasa pre cyklistov vedúca mikulovskou vinárskou podoblasťou, časť chodníkov prechádza Lednicko-valtickým areálom
  • Moravská vinársky chodník – 280 km trasa pre cyklistov vedúca všetkými moravskými vinárskymi podoblasťami

Mikulov

V Mikulove, ktorý je označovaný za bránu do chránenej krajinnej oblasti Pálava, odporúčame návštevu zámku, ktorý stojí na výraznom skalnom útese.

Nenechajte si ujsť ani námestie s barokovou a renesančnou architektúrou, židovskú štvrť so synagógou či vyhliadkovú vežu Kozí hrádok.

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál ponúka unikátne sústavu záhrad, parkov, rybníkov a stavieb, ktoré vznikli ľudským zásahom v priestore bažín a močiarov pri rozlievajúcom sa toku rieky Dyje. Prvé písomné zmienky o Lednicko-valtickom areáli pochádzajú už z 13. storočia.

Mesto Valtice

Dominantou Valtíc je barokový zámok s kaplnkou (využívaná k hudobným produkciám) a kostol Nanebovzatia Panny Márie. Obec sa pýši oficiálnym titulom "hlavné mesto vína". Sídli tu Národné vinárske centrum, ktoré prevádzkuje verejnú degustačnú expozíciu Salón vín ČR.

www.hotelgolfgarni.cz
154 €
242 €

Vyprší
21.8.2017
Kúpené
43x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
154 €
242 €

Vyprší
21.8.2017
Kúpené
43x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
52
Práve prezerá 40 ľudí
35
58
Práve prezerá 35 ľudí