Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si čarovnú atmosféru mesta postaveného na vode. Pobyt s raňajkami v hoteli Alla Giustizia*** v romantických Benátkach.

34
Popis ponuky

HotelAlla Giustizia zdobí výhodná poloha, nachádza sa v mestečku Mestre blízko zjazdu z diaľničného obchvatu do Benátok a len 15 km od medzinárodného letiska Marka Pola. Ide o ideálne ubytovanie pre tých, ktorí sem zavítajú či už služobne alebo na dovolenku. Autobusovú zastávku nájdete rovno pred hotelom s pravidelným odchodom do Benátok každých 10 minút. Do centra Benátok sa tak pohodlne dostanete za približne 20 minút...

Ubytovaným hosťom je v hoteli k dispozícii svetlá raňajková miestnosť či útulný čitateľský kútik. V blízkosti hotela sa nachádza aj celosvetovo populárna reštaurácia All'Amelia. Hotel nedisponuje výťahom.

Izby sú všetky plne klimatizované, zariadené v klasickom štýle a každá z nich je vybavená minibarom, LCD TV, telefónom a vlastnou kúpeľňou s toaletnými potrebami.

Piaza San Marco, po našom Námestie svätého Marka, je azda najväčším lákadlom pre turistov. Ide o veľké námestie, na ktorom sú doslova koncentrované tie najlepšie turistické atrakcie z Benátok. Nájdete tu zaujímavé miesta ako Bazilika svätého Marka, Dóžov palác, zvonicu či rôzne múzeá.

Caffé Florian - nachádza sa na Piazza San Marco a je považovaná za najstaršiu kaviareň na svete. Táto štýlová kaviarnička bola založená ešte v roku 1720 a je najstaršou nepretržite prevádzkovanou kaviarňou na svete.

Canalazzo (Canal Grande) - slávna vodná cesta dlhá približne 4 km a lemovaná dvomi stovkami nádherných palácov, ktoré tu kedysi vlastnili bohatí obchodníci. Najkrajšie si vychutnáte jazdu po Canalazzo v gondole, ideálne s milovanou osobou.

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na: http://reservation.hotelvoucheronline.com
  • Vyberiete želaný hotel, v tomto prípade "Venice - Hotel Alla Giustizia" a v dolnej časti stránky vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do ružovou farbou vyznačeného políčka vpíšete naraz číslo kupónu, heslo kupónu. Číslo a heslo kupónu vám prišli po dokončení objednávky na Boomer.sk.
  • Zaškrtnete políčko "OK, I understand", čím súhlasíte s oboznámením, že nejde o automatickú rezerváciu. Akonáhle bude rezervácia akceptovaná, dostanete potvrdenie samostatným e-mailom.
  • Kliknutím na tlačidlo "SUBMIT" odošlete svoju požiadavku na rezerváciu

139 €
210 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
210 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
38
50
37