Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si čarovnú atmosféru mesta postaveného na vode. Pobyt s raňajkami v hoteli Alla Giustizia*** v romantických Benátkach.

34
Popis ponuky

HotelAlla Giustizia zdobí výhodná poloha, nachádza sa v mestečku Mestre blízko zjazdu z diaľničného obchvatu do Benátok a len 15 km od medzinárodného letiska Marka Pola. Ide o ideálne ubytovanie pre tých, ktorí sem zavítajú či už služobne alebo na dovolenku. Autobusovú zastávku nájdete rovno pred hotelom s pravidelným odchodom do Benátok každých 10 minút. Do centra Benátok sa tak pohodlne dostanete za približne 20 minút...

Ubytovaným hosťom je v hoteli k dispozícii svetlá raňajková miestnosť či útulný čitateľský kútik. V blízkosti hotela sa nachádza aj celosvetovo populárna reštaurácia All'Amelia. Hotel nedisponuje výťahom.

Izby sú všetky plne klimatizované, zariadené v klasickom štýle a každá z nich je vybavená minibarom, LCD TV, telefónom a vlastnou kúpeľňou s toaletnými potrebami.

Piaza San Marco, po našom Námestie svätého Marka, je azda najväčším lákadlom pre turistov. Ide o veľké námestie, na ktorom sú doslova koncentrované tie najlepšie turistické atrakcie z Benátok. Nájdete tu zaujímavé miesta ako Bazilika svätého Marka, Dóžov palác, zvonicu či rôzne múzeá.

Caffé Florian - nachádza sa na Piazza San Marco a je považovaná za najstaršiu kaviareň na svete. Táto štýlová kaviarnička bola založená ešte v roku 1720 a je najstaršou nepretržite prevádzkovanou kaviarňou na svete.

Canalazzo (Canal Grande) - slávna vodná cesta dlhá približne 4 km a lemovaná dvomi stovkami nádherných palácov, ktoré tu kedysi vlastnili bohatí obchodníci. Najkrajšie si vychutnáte jazdu po Canalazzo v gondole, ideálne s milovanou osobou.

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na: http://reservation.hotelvoucheronline.com
  • Vyberiete želaný hotel, v tomto prípade "Venice - Hotel Alla Giustizia" a v dolnej časti stránky vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do ružovou farbou vyznačeného políčka vpíšete naraz číslo kupónu, heslo kupónu. Číslo a heslo kupónu vám prišli po dokončení objednávky na Boomer.sk.
  • Zaškrtnete políčko "OK, I understand", čím súhlasíte s oboznámením, že nejde o automatickú rezerváciu. Akonáhle bude rezervácia akceptovaná, dostanete potvrdenie samostatným e-mailom.
  • Kliknutím na tlačidlo "SUBMIT" odošlete svoju požiadavku na rezerváciu

139 €
210 €

Vyprší
12.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
210 €

Vyprší
12.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
Práve prezerá 43 ľudí
44
55
Práve prezerá 47 ľudí
56
Práve prezerá 51 ľudí