Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zverte svoje nohy najšikovnejším pedikérom na svete – malým rybičkám Garra Rufa, ktoré jemnými dotykmi odstránia všetku odumretú kožu.

51
Popis ponuky

Rybičky Garra rufa sú častokrát nazývané plávajúcimi dermatológmi. Tieto rybky dokážu zmierňovať a liečiť kožné choroby ako atopický ekzém, akné, kožné plesne a psoriázu a zároveň vám spravia veľmi jemnú a dokonalú pedikúru a peeling. Spoznajte tieto rybičky na vlastnej koži.

Polhodinovú pedikúru s rybičkami Garra Rufa môžete teraz absolvovať v Ponteo Activity Park Rusovce.

Rybičky Garra Rufa bezbolestne svojimi neozubenými čeľusťami obrúsia. Ich ústna dutina produkuje enzým ditranol, ktorý ranku okamžite dezinfikuje a pomáha hojiť. Výsledkom tohto „zákroku“ je upokojenie ochorení kože, častokrát bez potreby používania nepríjemnej liečby kortikoidmi. Rybky Garra Rufa však môžete využiť aj vtedy, ak nemáte vážne dermatologické problémy a hľadáte spôsob ako zjemniť pokožku tela, nadobro odstrániť zrohovatenú kožu na nohách, alebo ako si dopriať mikromasáž a dokonalý peeling celého tela.

Rybky sú citlivé na steroidy, kortizónové, kortikoidné alebo kortikosteroidné masti, výrazné vône, parfumy, alkohol. Medikamenty sa preto nesmú používať 2 – 5 dní pred plánovanou návštevou. Nie je dovolená ani aplikácia výraznej kozmetiky a konzumácia alkoholu deň pred ošetrením. Odporúča sa ochlpené miesta na tele vyholiť. Klient nesmie mať žiadne otvorené alebo krvácajúce rany.

Ponteo Activity Park Rusovce je dokonalým miestom pre relax, zábavu, prácu a šport. V Ponteo nájdete wellness, športové aktivity a vonkajšie ihriská, výbornú reštauráciu s vonkajšou terasou s vlastným grilom, bowling a hotel v kategórii ****. To všetko v najvyššej kvalite poskytovaných služieb a luxuse, ktorému je ťažko odolať.

www.ponteo.sk
4,90 €
10 €

Kúpené
108x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,90 €
10 €

Kúpené
108x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
73
80
80