Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax pod šírym nebom, výbornú kuchyňu a komfortné ubytovanie ponúka Hotel Ondrášův Dvůr**** v čarovnom údolí pri obci Bílá - Beskydy.

43
Popis ponuky

Nachádza sa v údolí obce Bílá, obklopenej nádhernou prírodou Moravsko-sliezkych Beskýd a svojim hosťom ponúka na zážitky bohatý pobyt s výborným jedlom, komfortným ubytovaním a so službami na najvyššej úrovni.

Svojou polohou je Wellness hotel Ondrášův dvor**** ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku i milovníkov horskej turistiky, športu a wellness.

Hotelové izby ponúkajú variant ubytovania v 2-lôžkovej, -3lôžkovej alebo v 4-lôžkovej izbe. Všetky hotelové izby sú zariadené v jednotnom štýle s ručne šitými a do detailu zladenými textíliami. Súčasťou každej izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Všetky kúpeľne sú vybavené uteráky a osuškami, županmi, sadou základnej kozmetiky a fénom. Na každej izbe je televízia, trezor, Wi-fi pripojenie a minibar.

Je ideálny pre skupiny priateľov, alebo rodiny s deťmi. Vily sú novo postavené, dvojpodlažný, každá má 2 oddelené apartmány pre 4 osoby s možnosťou 2 prísteliek.

Prízemie je vybavené priestranným obývacou izbou s krbom, televíziou a rozkladacou sedacou súpravou. Z obývacej izby je vstup na terasu s vonkajším posedením. Neoddeliteľnou súčasťou vybavenia je zariadený kuchynský kút a veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V prvom podlaží sa nachádzajú dve spálne a samostatné WC. V jednej spálni je manželská posteľ a je tu možnosť prístelky. V druhej sú dve oddelené postele. Svoje auto môžete parkovať priamo pri apartmánových viliek.

Ďalšia ubytovacia varianta, ktorú Wellness rezort Ondrášův dvor ponúka, je ubytovanie v moderných chatkách susediacich s hotelom, ktoré ocenia predovšetkým rodiny a skupiny priateľov. Chatky majú vlastné sociálne zariadenie.

Stravovať sa budete v hotelovej reštaurácii, ktorá je vyhotovená v sedliackom štýle a ponúka kvalitné kuchyňu plnú beskydských špecialít, jedál z grilu, bezmäsitých pokrmov, šalátov a dezertov. Reštauračné priestory sú rozdelené do štyroch samostatných častí a všetky, s výnimkou vonkajšie terasy, sú nefajčiarske.

Možnosť posedenia máte tiež v príjemnom bare s krbom alebo útulnom salóniku s kachľovou pecou. Pre najmenších hostí sú k dispozícii detské stoličky, čo ocenia rodiny s malými deťmi.

Hotel disponuje najväčším Thermal parkom Moravsko-sliezkych Beskýd, ktorý nadchne aj tých najnáročnejších. Na vlastnej koži si môžete vychutnať kúpeľ pod holým nebom v špeciálne upravených kadiach s vyhrievanou vodou na 36 - 40 C°. Voda je čerpaná z vlastných hlbokých vrtov.

Vyskúšajte aj novú vonkajšiu fínsku saunu, umiestnenú priamo v lese, 5 drevených sudov s dohrievanou vodou z beskydských hôr vrátane jedného maxisudu až pre 14 osôb a ochladzovacej kaďe s neustálym prítokom čerstvej vody. Na želanie je možné kúpeľ obohatiť o rôzne bylinné či minerálne prísady.

Pre vaše maximálne pohodlie je v priestoroch Thermal parku pripravený aj bar, odpočiváreň a prezliekárne. V bare vás radi obslúžia a ponúknu vám tie najlepšie vína.

V hoteli sa ďalej nachádza aj moderne vybavené wellness centrum, ktoré poskytne tie najlepšie podmienky pre načerpanie duševných a telesných síl.

K dispozícii sú vam procedúry:

 • Fínska sauna
 • Infra sauna
 • Parný kúpeľ s dávkovačom esencie eukalyptu a soli
 • Sprchy
 • Odpočiváreň - tepidárium s vyhrievanou lavicou
 • Odpočiváreň s výhľadom na les
 • 2 x vyhrievané kaďe (1 x kaďa pre 4 osoby a 1 x kaďa pre 8 osôb)
 • 1 x ochladzovacia kaďa

Hotel Ondrášův Dvůr**** je ideálnym miestom pre pešiu turistiku. Priamo okolo hotela vedie zelená turistická trasa KČT a zhruba 300 m od hotela začína žltá turistická trasa alebo zeleno značená cyklotrasa č. 6177. Na hotelovej recepcii pre vás majú pripravené cyklomapy a vypracovali pre vás tiež vlastné mapy sa zaznačeným informáciami o obtiažnosti trasy aj zaujímavé miesta v okolia, ktoré by vás mohli zlákať ku krátkej vychádzke.

 • Přehrada Horní Bečva - Priehrada Horní Bečva je novo po rekonštrukcii, pri ktorej okrem opráv bola odbahnená a vyčistená. Ideálne miesto pre kúpanie v nádhernej prírode Valašska. Môžete si vybrať z niekoľkých pláží, trávnaté alebo tiež lesné. Je tu Požičovňa lodiek, občerstvenie a parkovisko takmer pri plážach. 7 km od hotela
 • Velké Karlovice – Skanzen - Zbierky Karlovského múzea sú rozmiestnené v dvoch starých budovách, bývalých to kupeckých domoch, ktoré nájdeme v stredu Veľkých Karlovic. 15,2 km od hotela
 • Balaton u Nového Hrozenkova - Jezero - Balaton pri Novom Hrozenkova je umelé jazero v blízkosti spojovacej cesty medzi Novým Hrozenkov a Karolínka. Jazero vzniklo ťažbou štrkopiesku. Balaton je obklopený krásnymi plážami a tiež nevyhnutným zázemím. 20,2 km od hotela
 • Valašské muzeum / skanzen v Rožnově pod Radhoštěm - Drevené mestečko je najstarším a najnavštevovanejším areálom Valašského múzea v prírode, ako aj najstarším múzeom v prírode v celej strednej Európe. Od roku 1925, kedy bolo prvýkrát otvorené pre verejnosť, sem boli postupne prenesené a znovu postavené domy z rožnovského námestia 21,9 km od hotela
 • Turzovka Živčáková - Stala sa pútnickým miestom pre početné zjavenia Panny Márie už v polovici minulého storočia. Významné miesto pre kresťanov je ročne navštevované niekoľkými desiatkami tisícov návštevníkov.

www.hotelondrasuvdvur.cz
115 €
203 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
115 €
203 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť