Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte do Prahy. Metropoly zábavy, kultúry, pamiatok, dobrého jedla a piva. Pobyt v rodinnom hoteli Anette pre dvoch s raňajkami.

Hotel ANETTE
0 / 5
37
Popis ponuky

Jedná sa o tradičné trojhviezdičkový hotel rodinného typu, situovaný v historickej budove v centre Prahy, na ľavom brehu rieky Vltavy s výbornou dopravnou dostupnosťou. Len 5 minút chôdze od hotela uvidíte úchvatné panorámu Prahy od Vyšehradu po Pražský hrad, alebo dôjdete do nákupného centra Nový Smíchov so stanicou metra Anděl. V blízkom okolí sú ďalšie objekty pre zábavu, služby a šport.

Hotel ponúka ubytovanie v tridsiatich izbách pre jednu až štyri osoby a jeden apartmán.

V reštaurácii a bare sa podáva ako tradičná česká, tak medzinárodnákuchyňa a široký sortiment nápojov samozrejme s kvalitným českým pivom. Točia sa pivá Primátor vrátane špeciálov pivovaru Náchod a tiež ich nealko Malinovka, tak pivo Fabián z Hostomického pivovaru, samozrejme ďalšie piva, vína, nealkoholické nápoje studené i teplé, kvalitnú kávu. Kapacita je cca. 70 miest. Bufetové raňajky sú pre všetkých hotelových hostí k dispozícii v hotelovej reštaurácii každý deň od 7.30 do 10.00 hod., je ale možné si dojednať náhradný balíček, ak odchádzate skôr.

Poriadny odpočinok si môžete užiť v hotelovej saune. Viac informácií vrátane prijatia objednávky vám rada poskytne recepcia. Cena za osobu 365 Kč/hodina v cene je zahrnuté zapožičanie osušky a županu.

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Pozdĺž ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Staromestské námestie je najstaršie námestie v historickej časti Prahy a už v desiatom storočí tu bolo významné trhovisko. Obklopujú ho historické domy a stojí tu aj Staromestská radnica s jedným z najznámejších orlojov na svete.

Stredom námestia je socha Jána Husa, neďaleko nej je stanovisko konských záprahov, s ktorými sa môžete po Starom Meste previezť a pripomenúť si dávne doby, kedy sa po Prahe jazdilo na koňoch. A určite si nenechajte ujsť možnosť vyviezť sa výťahom do veže Staromestskej radnice, z ktorej uvidíte celé námestie z vtáčej perspektívy.

Dominanta Prahy sa nachádza v mestskej časti pomenovanej práve podľa jej ústredného komplexu - Hradčany. Podľa Guinessovej knihy rekordov ide o najväčší starobylý hrad sveta. Hrad bol tiež dvakrát sídlom svätej ríše rímskej. K hradu patrí aj impozantná katedrála sv. Víta - korunovačné miesto českých kráľov.

Podieľa sa na záchrane mnohých ohrozených živočíšnych druhov a nájdete tu vyše 4700 zvierat v okolo 700 druhoch.
34,50 €
55 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
34,50 €
55 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť