Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Historický kaštieľ s elegantným dizajnom, atraktívne okolie a množstvo aktivít, wellness a polpenzia to je dovolenka v Hoteli VécseCity****.

49
Popis ponuky

Iba 36 kilometrov od Košíc, v kraji bohatom na prírodné krásy, historické hrady, ale i na tokajské vínne cesty, nájdete výnimočné mesto ako stvorené pre oddych vo vidieckom prostredí. V mestečku Hernádvécse sa určite zastavte v peknom, neobarokovom kaštieli, ktorý v sebe ukrýva 4* hotel VécseCity. Zrekonštruovaný komplex vás opantá svojou atmosférou z 18. storočia a okrem toho si môžete vyberať zo širokej škály voľnočasových aktivít. Turistika Cérovou vrchovinou, údolím Hornádu, potulky hradmi (napr. Boldogkőváralja, Füzér), jaskyne Aggtelek zo zoznamu UNESCO, vydajte sa po stopách porcelánovej manufaktúry či na vínnu turistiku a spoznajte aj maďarskú časť Tokaja, navštívte jedinečnú dedinku Hollókő alebo okolie Miškolca...

4* hotel VécseCity tvoria štyri časti, z ktorých sa každá odlišuje štýlom, rozlohou izieb, zariadením... Čaká na vás Kaštieľ, City, Zelený dom i Červená veža, kde nájdete ubytovanie v izbách i komfortných apartmánoch. Oddych si zaručene doprajte vo wellness zóne okrem iného aj s plaveckým bazénom, soľnou komorou či svetelnou terapiou. Na vaše ratolesti tu čaká dobrodružstvo v podobe mini zoo a detského kútika. V areáli sa môžete vydať na prechádzku okolo jazera alebo si v ňom pokojne môžete aj zarybárčiť, no a neďaleko nájdete aj miesta, ktoré stojí za to navštíviť.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 39 ľudí
40
Práve prezerá 39 ľudí
40
40