Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečná dovolenka v najpopulárnejšej chorvátskej destinácii v Zadare. Pobyt s polpenziou a wellness v 4* Hoteli Zadar neďaleko pláže.

29
Popis ponuky

Doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku v Zadare, ktorý právom patrí medzi najpopulárnejšie chorvátske turistické destinácie! Podmaní si vás nielen svojou krásou a šarmom, ale i bohatým kultúrnym životom a jedinečnými historickými pamiatkami svetového významu. Rímske fórum, najznámejšia chorvátska stredoveká bazilika a symbol mesta Kostol sv. Donata, obnovené románske kostoly a mnoho ďalších čakajú na vašu návštevu. Alebo dáte prednosť relaxu na pláži? Je len na vás čo si vyberiete.

Len pár krokov od najnavštevovanejších pamiatok a pláže na vás čaká príjemné ubytovanie v obľúbenom 4* hoteli Zadar. Moderné interiéry klimatizovaných apartmánov ponúkajú všetko, čo potrebujete pre vaše pohodlie a nezabudnuteľnú dovolenku. Od historického centra Zadaru vás bude deliť iba 1.5 km a na mestskú pláž to budete mať len 400 m. Tešiť sa z letného slnka môžete aj pri hotelovom bazéne, kde budete mať k dispozícii i ležadlá a v hoteli nájdete aj terasu, wellness i fitness, či kozmetické služby.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
91 €
128 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
91 €
128 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
40
Práve prezerá 37 ľudí
57
59