Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nezabudnuteľná dovolenka v najznámejších českých kúpeľoch. Pobyt pre dvoch v Hoteli Gejzír *** v Karlových Varoch s polpenziou.

53
Popis ponuky

Hotel Gejzír sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta, obklopený kúpeľnými lesy a parky, uprostred tenisového areálu so 14 tenisovými dvorci a s priľahlou tenisovou halou s dvoma dvorci. V okolí 5 km sú 4 golfové ihriská. Na Žriedlovú kolonádu dôjdete z hotela pešo cca za 30 minút.

Ubytovaný budete v trojhviezdičkovom hoteli Gejzír, ktorý sa nachádza v jednej z najkrajších častí Karlových Varov. Vaša izba bude dvojlôžková s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, kúpeľňou a všetkým, čo potrebujete k pohodovému pobytu.

Tešiť sa môžete na lahodnú polpenziu, ktorá zahŕňa raňajky formou chutného bufetu, každý si tak vezme práve to, na čo bude mať práve chuť a výborné večere, ktoré si sami vyberiete z menu.

Hotel sa nachádza približne 2 kilometre prechádzkou okolo riečky Teplé od kúpeľnej kolonády. Priamo pred hotelom nájdete aj zastávku MHD. Športovci ocenia priľahlú tenisovú halu s dvoma dvorci.

V okolí hotela sa nachádza prekrásne kúpeľné parky, v ktorých areáli nájdete napríklad vyhliadku Karla IV. či rozhľadňu Diana - jedna z najväčších atrakcií Karlových Varov. Dovezie vás k nej priamo z kolonády lanovka, ktorej nástupná stanica je vzdialená iba 150 metrov od hotela. Z rozhľadne Diana máte Karlovy Vary ako na dlani. Vedľa rozhľadne sa nachádza historická reštaurácia Diana.

Karlovy Vary sú jedným z najznámejších kúpeľných miest v Európe s dvanástimi minerálnymi prameňmi a množstvom budov v klasickom štýle. Sú tiež strediskom výroby svetoznámeho skla a porcelánu.

V Karlových Varoch okrem liečebných prameňov nezabudnite navštíviť unikátny sklársky komplex Mosernebo Múzeum Jána Bechera. Svoj pobyt si môžete spestriť prechádzkou v kočiari ťahanom konským záprahom vedúci okolo prekrásnych miest a historických budov, ale predovšetkým príjemnou relaxáciou vo Vami vybraných vyhlásených kúpeľoch.

Atraktívne je však aj bezprostredné okolie kúpeľov, ktoré je pre výlety ako stvorené. Neďaleko sa nachádza krásny zámok Bečov, ktorý patrí k najznámejším zámkom západných Čiech. Za návštevu stojí však aj hrad Loket, prezývaný perlou na rieke Ohře.

Ďalšie tipy na výlety v okolí:

  • Boží dar, Klínovec
  • Františkovy Lázně
  • Přírodní rezervace SOOS
  • Mariánské Lázně
  • Svatošské skály

www.hotelgejzir.cz
68,50 €
146 €

Kúpené
73x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
68,50 €
146 €

Kúpené
73x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59