Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitajte v malom, rodinnom hotelíku Villa Stari Dvor*** na čarovnom chorvátskom ostrove Ugljan. Čakajú vás raňajky i dobrodružné potápanie.

13
Popis ponuky

Vitajte v malom, rodinnom hotelíku Villa Stari Dvor ocenenom 3 *, ktorý nájdete na čarovnom chorvátskom ostrove Ugljan. Že ste ešte nepočuli o takom ostrove? Zablúďte teda pohľadom na mape k Zadaru a nájdete ho hneď „vedľa“. Ostrov Ugljan leží len niekoľko kilometrov od toho mesta a dostanete sa naň trajektami, ktoré každý deň premávajú medzi pevninou a ostrovom. Nechajte sa zlákať výnimočným miestom s antickými vilami a olivovými hájmi, podmorským svetom pre všetkých milovníkov potápania, plážami a dprajte si idylickú dovolenku a letný pôžitok na ostrove Ugljan!

V rovnomennom mestečku nájdete hotel s dlhoročnou tradíciou, kde vám ponúknu len to najlepšie. Strávte nezabudnuteľné a milé chvíle v hoteli Villa Stari Dvor, ktorý leží približne 100 m od pláže. Vychutnajte si príjemnú atmosféru, vyberte sa na výlet do niektorého z národných parkov (Kornati, Paklenica, Plitvické jazerá) či do blízkeho Zadaru, vybláznite sa pri vodných športoch alebo na bicykloch, zapíšte sa do potápačského kurzu v Diving Center Ugljan alebo si doprajte pochúťky v hotelovej reštaurácii. Prajeme Vám príjemnú dovolenku plnú žážitkov!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
56 €
64 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
56 €
64 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59