Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si absolútne bezstarostnú dovolenku. All inclusive pobyt s neobmedzeným wellness v luxusnom 4* hoteli Greenfield Hotel Golf & Spa.

36
Popis ponuky

Maďarsko je kráľovstvom termálnych prameňov a kúpeľnej turistiky. Greenfield Hotel Golf & Spa **** sa nachádza priamo v centre termálneho regiónu vo Vašskej župe, neďaleko hraníc s Rakúskom. Ak túžite po luxusnom oddychu, je pre vás práve tento hotel to pravé.

K hotelu patrí luxusné Spa & Wellness, kde nájdete 5 bazénov, paru, fínsku saunu, tepidárium a mnoho ďalších miest, kde upokojiť svoju dušu i telo.

V hoteli, akým je Greenfield HotelGolf & Spa ****, nemôže chýbať miesto pre fitness a aerobic. Tí, ktorí majú radi skôr vonkajšie aktivity ocenia golfové ihrisko, ktoré sa nachádza neďaleko hotela. Zadarmo je navyše pripravený aj transfer do maďarských kúpeľov Bükfürdő, kde si za poplatok môžete užiť maximálnu relaxáciu.

Lahôdky kuchyne Greenfield Hotel Golf & Spa **** sú pre vás samozrejme ALL INCLUSIVE. Veríme, že si vychutnáte nielen dobré jedlo, ale aj celý pobyt v Maďarsku.

All Inclusive zahŕňa: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Na obed - 2 druhy polievok, 2 hlavné jedlá, šalátový bufet, dezert. Popoludňajšia káva so zákuskom. K večeri - 2 druhy polievok, predjedlá, 5 hlavných jedál, syrový a šalátový bufet, dezert, neobmedzene čapované pivo a rozlievané víno miestnej výroby v čase večerou na piano bare (od 18.00 hod. do 22.00 hod.). Počas dňa neobmedzene minerálna voda, osviežujúce nealkoholické nápoje, káva, čaj. Pobyt začína od 15.00 hod. - prvé jedlo je teda večera a končí sa obedom v 12 hodín v deň odchodu.

Ak chcete potešiť seba a svoju rodinu all inclusive pobytom v nádhernom prostredí luxusného rezortu, je pre vás táto ponuka úplne ideálnou voľbou.

Liečebné kúpele Bükfürdő sú tvorené dvoma oddelenými areály termálnych bazénov - základná zóna a zážitková zóna.

V súčasnosti sa jedná o druhé najväčšie kúpele v Maďarsku, ktoré zároveň ponúkajú perfektné rekreáciu všetkým generáciám hostí.

Voda v liečebných bazénoch má teplotu 32-38 ° C, teplota vody v plaveckých bazénoch je medzi 26 a 28 ° C, pre deti sú vybudované vodné atrakcie, v ktorých sa môžu čakať v úplnom bezpečí.

Komplex šmýkačiek dostupných zdarma vo vás zanechá nezabudnuteľné zážitky. Tobogán anakonda sa dlho a kľukato vinie, kamikadze s náhlym pádom sa odporúča skôr po adrenalínu bažiacim jedincom, po rodinnej šmýkačke sa môže šmýkať aj vo viacerých ľuďoch naraz, zatiaľ čo na jedinečné šmykľavke v tvare cibule dopadnete do vody až po výdatnej rotáciu.

Deti si môžu po kúpaní hrať na momentálne najmodernejšom ihrisku, dospelým túžiacim po relaxáciu je k dispozícii rozľahlé útočisko s pohodlnými ležadlami. V Rekreačným parku môžete regenerovať sily zo svojej každodennej únavy v tichom, pokojnom a zelenom prostredí.

Zámky, pamätihodnosti, maďarskej lahôdky, prechádzky na bicykli, kúpele - to sú len čriepky toho, čo Vám lokalita západného Maďarska môže ponúknuť.

Neodpustili by sme si nepozvať vás na návštevu neďalekého Šoproni - mesta jedinečného nie len svojou kultúrou, ale aj svetovo presláveného svojimi pamätihodnosťami.

Medzi hlavné pozoruhodnosti okolí Büku patrí zámok Szapáry a blízky Köszeg, jedno z najkrajších historických mestečiek Maďarska, ďalej Velem (klimatické stredisko s výborným, osviežujúcim vzduchom) alebo Szombathely, miesto obývané od dôb Rimanov, kde sa nachádza mnoho architektonických pamiatok vrátane zaujímavé, veľa navštevované svätyne bohyne Isis. Nenechajte si ujsť tiež návštevu Národného parku, Neziderské jazero alebo zámok Sibrik.
159 €
249 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
249 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
50
Práve prezerá 36 ľudí
40
50