Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný rodinný pobyt v centre Prahy v hoteli Occidental Praha Five**** s polpenziou a výletnou panoramatickou plavbou.

7
Popis ponuky

Moderný štýl a komfort si podávajú ruky v hoteli Occidental Praha Five**** (predtým Barceló Praha Five, patriaci do Barceló Hotel Group), ktorý sa nachádza v obchodnom centre Prahy 5, širšom centre mesta, v štvrti Smíchov.

Hotel má vynikajúcu polohu v centre mesta a je v blízkosti starého mesta

4* hotel v centre Prahy a pohodlná dlhá platnosť voucheru.

Hotel Occidental Praha Five**** sa nachádza 200 metrov od stanice metra Anděl a nájdete v ňom kombináciu komfortu a modernej architektúry. Ponúka jednoduché spojenie do historického centra Prahy. Je preto ideálnou voľbou pre vaše služobné aj súkromné ​​cesty.

Pobyt pre dvoch s polpenziou a plavbou + dieťa do 12 r.

Hostia si tu môžu vyberať zo 134 izieb s atmosférou absolútneho pokoja a harmónie. Vo všetkých izbách je k dispozícii trezor, služba wi-fi zdarma a klimatizácie pre dokonalý pobyt.

Ubytovaný budete v izbách typu Superior: Tieto nádherné nadštandardné izby s plochou 25 m2 ponúkajú všetok komfort potrebný na to, aby bol pobyt v hoteli maximálne príjemný.

Hotel ponúka v celom objekte zdarma pripojenie k WiFi internetu, aby sa mohli hostia pripojiť kedykoľvek budú potrebovať

Nájdete tu komfortné priestory, vkusne a starostlivo zariadené do posledného detailu, s kvalitným nábytkom a moderným vybavením

POLPENZIA: raňajky a večere v cene.

V reštaurácii Vltava, na ktorú je napojená letná vonkajšia terasa sa podáva Švédsky stôl, obedy a tiež večere. Ľahké jedlá, nápoje a koktaily si môžete tiež dať v hotelovom lobby bare.

Hotel Occidental Praha Five**** má bohatú a rozmanitú gastronomickú ponuku, hostia tu môžu navštíviť príjemnú reštauráciu a bufet.

Panoramatická plavba pre 2 osoby v cene

V cene kupónu máte zahrnutú aj panoramatickú výletnú plavbu v trvaní 1 hod. Plavba po rieke s výhľadmi na pamiatky Prahy, ako napríklad Karlov most z iného uhľa pohľadu. Odchody: denne o 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00 hod (podľa kapacity). V cene kupónu nie je zahrnuté: transfer z hotela k lodi a späť do hotela, sprievodca počas plavby na lodi, jedlo a nápoje na lodi.

  • Nástupný a východiskový bod: Pier 17, Dvořákovo nábrežie, nábrežie medzi Čechovým a Štefánikovým mostom (oproti kláštoru svätej Anežky), Praha 1
  • Organizuje: Premiant City Tour Ltd - je potrebná rezervácia termínu vopred e-mailom na info@premiant.cz

Zakúpte si kupón a vychutnajte si pracovnú cestu, alebo pekný dovolenkový pobyt v Prahe

Za doplatok fitness a sauny, alebo si môžete telefonicky objednať služby thajských masáží

Hotel Occidental Praha Five**** je pekný, moderný a pohodlný hotel. Dokonalý východiskový bod pre poznávanie fascinujúceho mesta Prahy

Navštívte najzaujímavejšie pamiatky mesta, ako je Karlov most, Národné divadlo a preslávený Pražský hrad, kde môžete sledovať výmenu stráží. Navyše môžete navštíviť tiež významné múzeá, ako je napríklad Národné múzeum.

Ako si rezervovať pobyt?

  • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť" a vyberte si variant pobytu
  • po úhrade Vám bude kupón automaticky doručený
  • po doručení kupónu si rezervujte a overte voľný termín iba na tejto stránke

  • pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu

135 €
145 €

Vyprší
21.10.2017
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
135 €
145 €

Vyprší
21.10.2017
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
41
Práve prezerá 39 ľudí
56
Práve prezerá 40 ľudí
44