Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný rodinný pobyt v centre Prahy v hoteli Occidental Praha Five**** s polpenziou a výletnou panoramatickou plavbou.

7
Popis ponuky

Moderný štýl a komfort si podávajú ruky v hoteli Occidental Praha Five**** (predtým Barceló Praha Five, patriaci do Barceló Hotel Group), ktorý sa nachádza v obchodnom centre Prahy 5, širšom centre mesta, v štvrti Smíchov.

Hotel má vynikajúcu polohu v centre mesta a je v blízkosti starého mesta

4* hotel v centre Prahy a pohodlná dlhá platnosť voucheru.

Hotel Occidental Praha Five**** sa nachádza 200 metrov od stanice metra Anděl a nájdete v ňom kombináciu komfortu a modernej architektúry. Ponúka jednoduché spojenie do historického centra Prahy. Je preto ideálnou voľbou pre vaše služobné aj súkromné ​​cesty.

Pobyt pre dvoch s polpenziou a plavbou + dieťa do 12 r.

Hostia si tu môžu vyberať zo 134 izieb s atmosférou absolútneho pokoja a harmónie. Vo všetkých izbách je k dispozícii trezor, služba wi-fi zdarma a klimatizácie pre dokonalý pobyt.

Ubytovaný budete v izbách typu Superior: Tieto nádherné nadštandardné izby s plochou 25 m2 ponúkajú všetok komfort potrebný na to, aby bol pobyt v hoteli maximálne príjemný.

Hotel ponúka v celom objekte zdarma pripojenie k WiFi internetu, aby sa mohli hostia pripojiť kedykoľvek budú potrebovať

Nájdete tu komfortné priestory, vkusne a starostlivo zariadené do posledného detailu, s kvalitným nábytkom a moderným vybavením

POLPENZIA: raňajky a večere v cene.

V reštaurácii Vltava, na ktorú je napojená letná vonkajšia terasa sa podáva Švédsky stôl, obedy a tiež večere. Ľahké jedlá, nápoje a koktaily si môžete tiež dať v hotelovom lobby bare.

Hotel Occidental Praha Five**** má bohatú a rozmanitú gastronomickú ponuku, hostia tu môžu navštíviť príjemnú reštauráciu a bufet.

Panoramatická plavba pre 2 osoby v cene

V cene kupónu máte zahrnutú aj panoramatickú výletnú plavbu v trvaní 1 hod. Plavba po rieke s výhľadmi na pamiatky Prahy, ako napríklad Karlov most z iného uhľa pohľadu. Odchody: denne o 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00 hod (podľa kapacity). V cene kupónu nie je zahrnuté: transfer z hotela k lodi a späť do hotela, sprievodca počas plavby na lodi, jedlo a nápoje na lodi.

  • Nástupný a východiskový bod: Pier 17, Dvořákovo nábrežie, nábrežie medzi Čechovým a Štefánikovým mostom (oproti kláštoru svätej Anežky), Praha 1
  • Organizuje: Premiant City Tour Ltd - je potrebná rezervácia termínu vopred e-mailom na info@premiant.cz

Zakúpte si kupón a vychutnajte si pracovnú cestu, alebo pekný dovolenkový pobyt v Prahe

Za doplatok fitness a sauny, alebo si môžete telefonicky objednať služby thajských masáží

Hotel Occidental Praha Five**** je pekný, moderný a pohodlný hotel. Dokonalý východiskový bod pre poznávanie fascinujúceho mesta Prahy

Navštívte najzaujímavejšie pamiatky mesta, ako je Karlov most, Národné divadlo a preslávený Pražský hrad, kde môžete sledovať výmenu stráží. Navyše môžete navštíviť tiež významné múzeá, ako je napríklad Národné múzeum.

Ako si rezervovať pobyt?

  • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť" a vyberte si variant pobytu
  • po úhrade Vám bude kupón automaticky doručený
  • po doručení kupónu si rezervujte a overte voľný termín iba na tejto stránke

  • pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu

135 €
145 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
135 €
145 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
37
36
28